V Brně začne Krpolefest, na akci dohlédnou i strážníci

Brno, 18. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Před nákupním centrem Královo Pole v Brně odstartuje v sobotu druhý ročník festivalu Krpolefest. Jak informovala mluvčí brněnských městských strážníků Denisa Kapitančiková, na akci budou dohlížet i strážníci.

Policie-pomahat-a-chranit-KT

Akce začne kolem 14. hodiny a potrvá do nedělních ranních hodin. Strážníci budou v pohotovosti od 17 hodin. "Loni jsme přijali řadu stížností obyvatel na nepřiměřený hluk, proto jsme se rozhodli posílit výkon služby strážníků. Do akce bude na místě nasazeno asi 20 policistů, další budou v případě nutnosti v záloze," upřesnila Kapitančiková. Strážníci budou na případné narušování nočního klidu a pořádku dohlížet až do odvolání.

Festival zahájí doprovodný program pro děti i dospělé, k dispozici budou nafukovací atrakce, lidé si budou moci vyzkoušet překonání pevných i pohyblivých překážek, zdolání obří skluzavky či provazové sítě.

Hudební program odstartuje v 15 hodin brněnská kapela Lidopop a pro příznivce moderního tance bude k dispozici speciální Hip Hop dance workshop pod taktovkou skupiny Beat-Up.V průběhu dne pak vystoupí i Janek Ledecký, Olga Lounová, legendární formace Indy& a Wich + La4 vs. KMBL, po kterých vtrhne na podium slovenský rapper Rytmus. Hudební produkci zakončí taneční open air party a DJ Kid Montana.

Vstupné na akci je bezplatné.

 

Irena Frolová

Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  3  4  5
  6  7101112
1314151719
2021222324
27282930   
Nejbližší akce

Žádné události