V Brně začne Krpolefest, na akci dohlédnou i strážníci

Brno, 18. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Před nákupním centrem Královo Pole v Brně odstartuje v sobotu druhý ročník festivalu Krpolefest. Jak informovala mluvčí brněnských městských strážníků Denisa Kapitančiková, na akci budou dohlížet i strážníci.

Policie-pomahat-a-chranit-KT

Akce začne kolem 14. hodiny a potrvá do nedělních ranních hodin. Strážníci budou v pohotovosti od 17 hodin. "Loni jsme přijali řadu stížností obyvatel na nepřiměřený hluk, proto jsme se rozhodli posílit výkon služby strážníků. Do akce bude na místě nasazeno asi 20 policistů, další budou v případě nutnosti v záloze," upřesnila Kapitančiková. Strážníci budou na případné narušování nočního klidu a pořádku dohlížet až do odvolání.

Festival zahájí doprovodný program pro děti i dospělé, k dispozici budou nafukovací atrakce, lidé si budou moci vyzkoušet překonání pevných i pohyblivých překážek, zdolání obří skluzavky či provazové sítě.

Hudební program odstartuje v 15 hodin brněnská kapela Lidopop a pro příznivce moderního tance bude k dispozici speciální Hip Hop dance workshop pod taktovkou skupiny Beat-Up.V průběhu dne pak vystoupí i Janek Ledecký, Olga Lounová, legendární formace Indy& a Wich + La4 vs. KMBL, po kterých vtrhne na podium slovenský rapper Rytmus. Hudební produkci zakončí taneční open air party a DJ Kid Montana.

Vstupné na akci je bezplatné.

 

Irena Frolová

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události