Vedra nahrávají zlodějům, lidé nechávají otevřená okna

Brno, 13. srpna 2015 - Tropická vedra staví Čechy do nové situace. Podle lékařů a psychologů se musejí potýkat s často extrémní zátěží organismu, zvýšenou agresivitou, ale v neposlední řadě také pro trochu průvanu rezignují na zabezpečení svých domů a bytů.

Public relations

  • Influencer Marketing - Co To Znamená?

    Influencer Marketing - Co To Znamená?

    Influencer marketing je v poslední době velmi módní slovo v médiích, nejen v sociálních médiích. Kdo jsou tito legendární influenceři a proč byste je měli zahrnout do svých marketingových plánů?
   

V horku rupají nervy: Útok papírovou krabicí i ledovým čajem

Brno, 11. srpna 2015 – Tropické teploty atakují rekordy a nesnesitelné vedro se evidentně podepisuje i na psychice lidí. Schválně – koho by normálně napadlo zaútočit na policistu papírovou krabicí či na ochranku obchodu lahví ledového čaje?

Public relations

  • Archeologem, bryologem i zoologem. Září v MZM pro děti i dospělé.

    Archeologem, bryologem i zoologem. Září v MZM pro děti i dospělé.

    Noc netopýrů na Starém zámku v Jevišovicích aneb Věděli jste, že podkroví Starého zámku v Jevišovicích obývá kolonie netopýrů velkých? Poznejte jejich skrytý způsob života na Noci netopýrů. Ve spolupráci s Jihomoravským muzeem ve Znojmě Vám představíme netopýry z mnoha pohledů – pomocí videoprojekce, přednáškou a při troše štěstí (dole u řeky) i přímým...
   

Sex za bílého dne na přehradě přišel mladý pár opravdu draho

Brno, 27. července 2015 - Tisíc korun pokuty pro každého. A k tomu z ostudy kabát. Právě tak dopadla dvojice milenců, která se rozhodla zpříjemnit si sobotní odpoledne žhavými hrátkami. Bohužel si k tomu zvolila nevhodné místo na veřejnosti – sexu se oddávali přímo na pláži u Brněnské přehrady.

   

Za pár týdnů na svobodě stihl 12 vloupaček, ukradl i kaktusy či polštář

Brno, 23. července 2015 – Letos v květnu ho propustili z vězení, kde si odpykával trest za krádeže, ale evidentně se v něm nenapravil. Šestatřicetiletý muž vydržel na svobodě sekat latinu jen čtrnáct dní, pak začal opět „úřadovat“. Než skončil v rukou policistů, stihl vykrást dvanáct objektů.

   

Policejní toxi-tým zlikvidoval dvě brněnské varny pervitinu

Brno, 25. června 2015 - Další dvě laboratoře na výrobu pervitinu zlikvidovali v uplynulých dnech kriminalisté z brněnského toxi-týmu. První z nich se nacházela v Židenicích, kde drogu vařil sedmačtyřicetiletý muž v bytě svého bratra.

   

Při výprodejích se krade více než před Vánoci. Hlavně móda a kosmetika

Brno, 27. ledna 2015 - Málo prodavačů, zboží vystavené mimo bezpečnostní rámy, nedostatečné technologické zabezpečení či nízká přehlednost obchodních jednotek. To jsou nejčastější prohřešky obchodníků z předvánoční doby, kterých využívají zloději i v  době probíhajících výprodejů. Jen s tím rozdílem, že jsou ještě lépe organizovaní a spoléhají na menší ostražitost zákazníků i obsluhy obchodů.

   

Polonahý muž polehával na železniční trati. Na policisty vytáhl kříž

Brno, 19. ledna 2015 - Kuriózní případ řešili kolem nedělního poledne brněnští strážníci. Na železniční trať u ulice Špitálka si totiž do kolejiště opakovaně lehal polonahý muž a pozoroval projíždějící vlaky.

   

Strana 1 z 98