Hrady.cz

Global Wines & Spirits nově v Brně

Brno, 14. července 2017 – Událostí minulého týdne na brněnské vinné scéně bylo dozajista otevření kamenné prodejny významného dovozce Global Wines & Spirits. V pořadí 4. pobočka společnosti pomyslně poprvé opustila Prahu a zakotvila v moravské metropoli.

   

Mezinárodní výstava vín Grand Prix Austerlitz 2017

Brno, 10. července 2017 – Již po čtrnácté letos proběhne mezinárodní výstava vín Grand Prix Austerlitz. Je specifická v mnoha ohledech. Třeba, že výsledky jsou vyhlášeny až po ukončení veřejných ochutnávek.

   

Novinky brněnských vinoték - červenec 2017

Brno, 1. července 2017 – V letním období má každé víno, každý jeho typ a nuance, své místo. Osvěžující bílá vína přijdou k duhu v parném dni. Ta sladší pak v okamžiku, kdy máme chuť mlsat. Červená vína doplní jídla z grilu a růžová… ta jsou vhodná vždy a všude.

   

Slavkov u Brna bude hostit největší mezinárodní soutěž vín v ČR

Brno, 16. června 2017 - Během tří červnových dnů zaplní zámecký areál ve Slavkově špičková vína z celého světa. Odborné komise v mezinárodním složení budou od 21. do 23. června rozhodovat o vítězi 11. ročníku mezinárodní soutěže vín Oenoforum – Czech International Wine Competition.

   

Proběhlo hodnocení soutěže TOP 77 vín v České republice

Brno, 15. června 2017 – TOP 77 vín v České republice je jednou z největších a hlavně nejstarších soutěží vín v naší zemi. Brněnský hotel Slavia včera přivítal degustátory, kteří přehodnotili celkem 668 přihlášených vín.

   

Degustace vín dovozce MAGNUM Wines

Brno, 8. června 2017 – Brněnská dovozní společnost MAGNUM Wines včera představila novinky a aktuální ročníky vín ze svého portfolia. Oficiální degustace a prezentace vín proběhla v prostorách restaurace Borgo Agnese.

   

Novinky brněnských vinoték - červen 2017

Brno, 1. června 2017 - Pro měsíc červen doporučujeme víno z malého, ale moc zajímavého vinařství na Znojemsku. To prodělalo v čase různé proměny, v posledních ročnících se produkce stabilizovala na pěkných a dobře pitelných vínech za dobrou cenu.

   

Strana 1 z 62