Prezident republiky přijal nejúspěšnější vinaře

Brno, 19. dubna 2017 – Prezident republiky Miloš Zeman přijal ve středu 19. dubna 2017 na Pražském hradě moravské a české vinaře, které následně vyznamenal čestnými diplomy za úspěchy v Salonu vín – národní soutěži vín 2017. Soutěž vín je již tradičně zaštítěna právě prezidentem republiky.

   

Víno z blízka s novým formátem

Brno, 19. dubna 2017 – Pátý roční festivalu Víno z blízka přinese kromě osvědčených formátů také novinku: večer s osobností současného vinařství. Celkem čtyřikrát během léta se tak milovníci vína můžou potkat přímo s ikonami moravského vinařství.

   

Axel a Ute Schweinhardt v Brně

Brno, 12. dubna 2017 – Nabývá až tak časté, aby do Brna zavítali zástupci zahraničního vinařství. O to milejší je návštěva majitelů věhlasného vinařství Schweinhardt z Německa, kteří dnes, ve středu 12. dubna, představí Brňanům svá vína. Akci zaštiťuje Degustační vinotéka Vindom, která jejich vína do České republiky dováží.

   

Festival otevřených sklepů nabídne rekordní počet vín

Brno, 11. dubna 2017 – Očekávaný a slíbený rekord je zde! Finální počet vín jarního Festivalu otevřených sklepů sice ještě není definitivní, ale už nyní je jasné, že vzorků bude více než 450. Vše nabídne pohostinné Mutěnsko už příští víkend.

   

Kam za vínem na jižní Moravě o prodlouženém velikonočním víkendu?

Brno, 11. dubna 2017 – Přemýšlíte, kam vyrazit o prodlouženém velikonočním víkendu za vínem? Na jižní Moravě se v průběhu Velikonoc koná hned několik desítek akcí, výstav a koštů zaměřených právě na víno. Třeba vás níže uvedený přehled přesvědčí k výletu do některé z mnoha vinařských obcí...

   

Novinky brněnských vinoték - březen 2017

Brno, 29. března 2017 - Těžko vybrat mezi deseti perfektními víny jediný tip měsíce. Všechny novinky dorazily od renomovaných vinařů, mají své kouzlo i místo na trhu. Přesto volíme víno, které se probojovalo až do Salonu vín České republiky, což je zárukou vysoké kvality a mimo jiné i stálosti produktu.

   

Strana 1 z 69