Canary - pronájem kanceláří

Nemocnice Milosrdných bratří oslavila 270. narozeniny

Brno, 17. listopadu 2017 - Ve středu 15. Listopadu uplynulo přesně 270 let od založení Nemocnice Milosrdných bratří. Jde o nejstarší souvisle fungující nemocnici na Moravě a po pražské Nemocnici na Františku druhou nejstarší v Česku. Při této příležitosti se tu slavnostně otevřela zrekonstruovaná část zázemí pro lůžkovou péči na 2. nadzemním podlaží. Náklady na rekonstrukci činily 16,5 milionů korun.

Public relations

  • Nové vozidlo versus veterán: prohlídky a opravy potřebují oba

    Nové vozidlo versus veterán: prohlídky a opravy potřebují oba

    Navzdory mylnému přesvědčení mnoha řidičů i majitelů veteránů, garanční prohlídky i servis veterána lze provést na jednom místě. S veteránem i novým vozidlem je totiž možné zajet do autoservisu. Není nutné vždy navštívit autorizovaný servis nebo naopak firmu specializující se na renovace veteránů.
   

Křenová už je průjezdná, dělníci se vrátí na Koliště

Brno, 16. listopadu 2017 - Dřívější ukončení rekonstrukce na Křenové umožní opětovné zahájení prací na Kolišti. Na výměnu parovodů za horkovody zde naváže rekonstrukce kanalizace a vodovodu. Pracovat se od 20. listopadu začne mezi ulicemi Milady Horákové a Lidická, později se práce dotknou také přilehlé tramvajové zastávky u výjezdu z podzemních garáží. Finální dokončení prací v celé této oblasti je plánováno na podzim příštího roku.

   

Leitnerka prošla rekonstrukcí, přibyla i kavárna

Brno, 16. listopadu 2017 - Klub na ulici Leitnerova prošel stavebními úpravami, přešel na novou dramaturgii a zřídil kavárnu. Zřizovatel ve spolupráci s novým týmem chce z Leitnerky vytvořit kulturní centrum Starého Brna. Klub funguje od 50. let minulého století, svou roli kulturního centra plnil i přes to, že jeho vzhled i provozní možnosti se od jeho vzniku příliš nezměnily.

   

Skupina Accolade koupila Letiště Brno

Brno, 15. listopadu 2017 - Letiště Brno změnilo majitele,nově je součástí investiční skupiny Accolade. Dosavadní majitelé společnosti LETIŠTĚ BRNO a. s., která má na základě smlouvy s Jihomoravským krajem mezinárodní letiště v Tuřanech v dlouhodobém pronájmu, podepsali dohodu s Accolade ve čtvrtek 9. listopadu.

   

Brno zpřístupní velké množství dat a analýz o městě on-line

Brno, 12. listopadu 2017 - Město Brno včetně jeho městských společností má k dispozici velké množství dat a analýz. Doposud však tato data nebyla dostupná na jednom místě. Jednotlivá data nebylo možné zobrazovat ve vrstvách a interpretovat je. To by měl změnit nový web, který bude v ostré verzi spuštěn začátkem roku 2018. Již nyní je však část dat k dispozici.

   

Brněnská nábytková banka pomohla již 54 rodinám

Brno, 11. listopadu 2017 - Starší, ale funkční a využitelný nábytek už v Brně nemusí končit jako nepotřebné harampádí překážející ve sklepích nebo jako odpad, který shoří ve spalovně. Díky projektu RE-NAB má již více než rok nové využití – putuje do domácností rodin, které si z důvodů finanční tísně nemohou dovolit pořídit nábytek nový.

   

Advent na Moravském náměstí i Zelňáku slibuje bohatý program

Brno, 8. listopadu 2017 - Vánoční svátky se nezadržitelně blíží a s nimi i oblíbené akce Advent na Zelňáku a Adventa na Moraváku. I letos oba trhy přinesou návštěvníkům novinky, které zpestří a doplní příjemnou vánoční atmosféru. Adventní trhy začínají 24. listopadu a vánoční strom na Zelném trhu se rozsvítí přesně v 18.00 hodin. Moravské náměstí bude opět netradiční a opět krásné.

   

Strana 1 z 175