Canary - pronájem kanceláří
InzerceKRÁLOVSTVÍ POSLEDNÍHO SOUDU, KAPITOLA II. - APOKALYPSA BRATRSTVA (1100-1187)

V Besedním domě zahraje nejrychlejší klavírista světa Lubomyr Melnyk

Brno, 23. října 2017 - Soubor brněnské ProART Company připravil multižánrový projekt Poetické úvahy ve volných chvílích s nejrychlejším klavíristou na světě, zakladatelem Continuous Music – Lubomyrem Melnykem z Ukrajiny. Projekt bude uveden 28. října v Brně v rámci Moravského podzimu a v Praze Českém muzeu hudby. Autorem je režisér a choreograf Martin Dvořák, který chce uctít tvorbu filmového režiséra Petra Weigla. V představení se objeví mj. emeritní primabalerína ND Brno Renata Poláčková, stejně jako balerína Wiener Staatsoper Irene Bauer a herec Městského divadla v Brně Aleš Slanina.

Public relations

   

Výstava „Rytíři nebes“ připomíná československé letce RAF

Brno, 19. října 2017 - 2500 československých letců, kteří během druhé světové války sloužili v britské Royal Air Force, uctí unikátní výstava Rytíři nebes, která potrvá do 26. října v Pavilonu Morava na brněnském výstavišti. Podporu jí vyjádřil i britský princ William.

   

Funky Chicken pokřtí v Metru své první album

Brno, 16. října 2017 - Pštrosím vejcem pokřtí svoje první CD s názvem To by se vám líbilo brněnská kapela Funky Chicken. Křest odstartuje ve středu 18. října ve 20.30 hodin v brněnském Metro Music Baru. „CD jsme pojmenovali po nejoblíbenějším songu. Celkem zde fanoušci najdou 13 autorských písní, od tanečních po funky. Hity jako Léto, Foto, Hypochondr nebo úplná novinka Volám do nebe, vznikaly postupně ve 4 nahrávacích studiích,” říká kapelník Shanny, který hraje na klávesy a je autorem všech skladeb.

   

First Smile předvede v Dělnickém domě pěveckou a taneční Glee Show

Brno, 16. října 2017 - V neděli 22. října se v Dělnickém domě v Brně-Židenicích uskuteční pěvecko – taneční Glee Show #Už můžem! brněnské skupiny First Smile. Tvůrčí uskupení First Smile je brněnským unikátem, je totiž jediným českým zástupcem toho, čemu se říká glee a jediným dlouhodobě fungujícím glee clubem u nás.

   

Tomáš Kočko & ORCHESTR míří do Sono Centra

Brno, 16. října 2017 - Tomáš Kočko & ORCHESTR zahrají 17. října exkluzivně s dechovou sekcí Kočkovjanka v brněnském SONO Music Centru. Během speciálního koncertu dojde i na ochutnávky z novinkového pohádkového alba.

   

Divadlo Na zábradlí se dvakrát představí v Divadle Bolka Polívky

Brno, 12. října 2017 - Kromě vlastní tvorby chce Divadlo Bolka Polívky přivážet ty nejlepší a nejzajímavější tituly z tvorby mimobrněnských scén, aby je mohli zhlédnout i diváci moravské metropole. Rodinu domácích a zahraničních souborů, které pravidelně hostují v Divadle Bolka Polívky, tak nyní rozšiřuje legendární pražské Divadlo Na zábradlí.

   

Podzimní koncerty z cyklu Bacha na Mozarta! se blíží

Brno, 12. října 2017 - Špičkový evropský soubor Czech Ensemble Baroque pod taktovkou Romana Válka už šestým rokem realizuje velký abonentní cyklus staré hudby BACHA NA MOZARTA! Novátorský počin nevšední formou přibližuje hudbu klasiků 17. a 18. století dnešnímu divákovi – od září 2017 do května 2018 se v Besedním domě, kostele sv. Janů a dalších prestižních prostorech v Brně uskuteční celkem 9 koncertů. Nejbližší koncerty se odehrají v následujících termínech:

   

Strana 1 z 202