Ocean48
Sluníčko Montessori

Svět podle Prota bude naposledy k vidění na brněnské hvězdárně

Brno, 24. května 2017 - Naposledy v letošní sezóně bude k vidění úspěšná inscenace K-PAX – Svět podle Prota, divadelní adaptace světového bestselleru a filmového hitu. Představení se uskuteční 19. června v prostorách Hvězdárny a planetária Brno.

Public relations

   

RegioJet Music Fest nabídne zdarma Mňágu, Tata Bojs či Annu K.

Brno, 19. května 2017 - Ve dnech jubilejního 20. ročníku soutěžní přehlídky ohňostrojů Ignis Brunensis, tedy vždy v sobotu a ve středu od 3. do 17. června, chystá vlakový a autobusový dopravce RegioJet, dárek v podobě hudebního megafestivalu. Festival bude na Rakovecké pláži na Brněnské přehradě a vstup bude pro všechny zdarma.

   

Populární kapela Jelen vystoupí pod širým nebem na Špilberku

Brno, 19. května 2017 - Fléda letos opět přivítá léto velkou open-air produkcí na exkluzivním místě s jedinečnou atmosférou. Dne 8. června vystoupí na hlavním nádvoří hradu Špilberk pod širým nebem populární skupina Jelen.

   

Divadlo Bolka Polívky připravuje již podruhé svou Letní scénu

Brno, 16. května 2017 - Druhý ročník Letní scény Divadla Bolka Polívky se uskuteční na Biskupském dvoře Moravského zemského muzea. Těšit se diváci mohou na příjemné letní večery, působivou atmosféru historické části Brna a hlavně na výrazné herecké osobnosti v představeních nejen z repertoáru Divadla Bolka Polívky či na dva úspěšné novocirkusové projekty. Chybět nebudou ani hudební večery.

   

Kino Art zahájilo rekonstrukci, na půl roku se stěhuje na Pekařskou

Brno, 16. května 2017 - Kino Art zahájilo dlouho plánovanou rekonstrukci budovy v Cihlářské ulici, aby se v říjnu mohlo znovu otevřít v nové a dokonalejší podobě. Mezitím však Kino Art bude i nadále přinášet svůj vyšperkovaný filmový program v digitální kvalitě a artovou atmosféru, tak potřebnou k dokonalému kulturnímu zážitku. Přesune totiž dočasně svůj provoz do kulturního klubu Distillery – The Social Reactor. Velkolepé otevření Kina Art v industriálních kulisách se uskuteční 17. května.

   

Letní shakespearovské slavnosti nabídnou rekordní počet inscenací

Brno, 15. května 2017 - 18. ročník Letních shakespearovských slavností v Brně nabídne rekordních sedm inscenací v průběhu 19 hracích večerů. Předprodej vstupenek začíná již v úterý 16. května.

   

Krall vydala nové album, na brněnský koncert zbývají poslední lístky

Brno, 10. května 2017 - Do Brna poprvé přijede zpěvačka a klavíristka Diana Krall. V rámci festivalu JazzFestBrno představí 20. září v DRFG Areně svoje nové album Turn Up The Quiet, které vydala před pár dny. Na její brněnský koncert zbývají poslední volné lístky.

   

Strana 1 z 195

DATA VISUALIZATION V PRAXI - BRATISLAVA, BRNO, PRAHA