Canary - pronájem kanceláří

Středoškoláci se na VUT utkají v konstrukci robotů z Merkuru

Brno, 20. listopadu 2017 - Mladí studenti téměř ze všech koutů republiky se na VUT utkají v úterý 21. listopadu v montování funkčních modelů ze slavné kovové stavebnice – uskuteční se zde totiž další ročník oblíbené soutěže Merkur perFEKT Challenge. Celkem na Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií VUT dorazí 216 soutěžících z 31 škol, což je rekordní počet.

Public relations

  • Nové vozidlo versus veterán: prohlídky a opravy potřebují oba

    Nové vozidlo versus veterán: prohlídky a opravy potřebují oba

    Navzdory mylnému přesvědčení mnoha řidičů i majitelů veteránů, garanční prohlídky i servis veterána lze provést na jednom místě. S veteránem i novým vozidlem je totiž možné zajet do autoservisu. Není nutné vždy navštívit autorizovaný servis nebo naopak firmu specializující se na renovace veteránů.
   

V parku pod Špilberkem zahájil provoz další veřejný gril

Brno, 18. listopadu 2018 - Veřejná grilovací místa se za dobu svého fungování v Brně stala velmi oblíbenými a hojně využívanými. Jeden z nich, elektrický gril umístěný v parku Lužánky, provozuje i Veřejná zeleň města Brna. Ta nyní uvádí do provozu další zařízení, tentokrát v Zahradě pod hradbami v parku Špilberk.

   

Vánoční a novoroční pohlednice Konta Bariéry i letos pomáhají potřebným

Brno, 16. listopadu 2017 - Rádi posíláte vánoční a novoroční přání nějak zvláštní, výjimečná a originální? V tom případě letos sáhněte po tom od Konta Bariéry. A i když nejste typ člověka, který chodí často na poštu, udělejte výjimku. Ptejte se tam po letošní vánoční pohlednici od Konta Bariéry, protože ona je zvláštní hned třemi způsoby.

   

VIDA! láká děti i dospělé na třídenní zábavný festival kutilství

Brno, 15. listopadu 2017 - Brněnský zábavní vědecký park VIDA! odstartuje už tento čtvrtek 16. listopadu Bastlfest – festival kutilství, svou zatím největší akci pro rodiny s dětmi. „Program je bohatý a vznikl ve spolupráci s řadou zajímavých hostů. Budeme řezat, modelovat, pájet, soustružit, skládat, tisknout ve 3D, vystřihovat, frézovat, ohýbat dráty i zatloukat,“ láká účastníky Sven Dražan, manažer programu VIDA!

   

Aqualand Moravia otevře dva nové termální bazény za 8 milionů

Brno, 15. listopadu 2017 - Předčasný vánoční dárek nadělí svým návštěvníkům Aqualand Moravia v Pasohlávkách. Přesně za měsíc, v sobotu 16. prosince, budou otevřeny dva nové venkovní bazény s horkou vodou. Ty budou napájeny z termálního vrtu o teplotě 37 °C a umožní návštěvníkům venkovní koupání po celý rok. Investice aquaparku do nových bazénů sahá k 8 milionům korun.

   

Benefiční koncert v Semilasse podpoří děti nemocné rakovinou

Brno, 15. listopadu 2017 - Benefiční koncert, jehož výtěžek bude přímo na místě věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek, proběhne v neděli 26. listopadu v kulturním centru Semilasso. Hlavní hvězda koncertu Robert Jícha opět vystoupí společně se svými hosty, mezi které letos patří například herečka Jitka Čvančarová.

   

Dva tisíce tanečníků pokořilo rekord na festivalu Life!

Brno, 12. listopadu 2017 - Hlavním bodem sobotního programu festivalu Life! Na brněnském výstavišti byl jednoznačně flash mob, neboli pokus o překonání rekordu v počtu tanečníků tančících na stejném místě stejnou choreografii. Ten nakonec pokořilo přes dva tisíce tanečníků.

   

V zoologické zahradě začal premiérový Týden ledních medvědů

Brno, 8. listopadu 2017 - Brněnská zoo připravila vůbec poprvé Týden ledních medvědů, který odstartoval v pondělí a potrvá do soboty 11. listopadu. Návštěvníci se mohou těšit na soutěže, jejichž výherce pomůže chovateli s krmením ledních medvědů a bude mít možnost nahlédnout do zázemí. Akce je součástí celosvětové kampaně Save our Sea Ice, kterou pořádá ochranářská organizace Polar Bears International.

   

Jihomoravští záchranáři získali na zkoušku speciální elektromobil

Brno, 8. listopadu 2017 - Jede rychlostí až 150 kilometrů za hodinu, maximální dojezd má až 350 kilometrů a přitom je šetrné k životnímu prostředí. Speciálně upravené BMW i3 od úterý slouží jihomoravským záchranářům. První elektromobil převzali od brněnského dealera BMW – společnosti Renocar.

   

Strana 1 z 198

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Šalina 300x250