V Brněnských Ivanovicích vzniknou dvě fotbalová hřiště za 20 milionů

Brno, 19. února 2021 – Fotbalové centrum Brno v Brněnských Ivanovicích získá nová hřiště s přírodním povrchem. Aktuálně centrum disponuje dvěma hřišti a nafukovací halou s umělými trávníky. V novém investičním záměru je dostavba, která areál umožní využívat lépe i v letních měsících.

Public relations

  • Hledáme obchodníka pro časopis Golf

    Hledáme obchodníka pro časopis Golf

    Cítíte se nedocenění, přemýšlíte o změně, máte rádi golfové prostředí a milujete komunikaci? Pak bychom pro vás měli dobrý tip! Vyzkoušejte si pozici obchodníka a zjistěte, zda by se i u vás mohl stát koníček povoláním.
   

Brněnští jezdci Gurecký a Kocourek pokračují v Northern Talent Cupu

Brno, 11. února 2021 – Jakub Gurecký a Jonáš Kocourek budou i v letošní sezóně součástí prestižního šampionátu Northern Talent Cup. Dvojice členů juniorského závodního týmu Automotodromu Brno tak má příležitost navázat na loňský úspěšný ročník. Tomu odpovídají ambice obou závodníků, cílem je pohybovat se mezi nejlepšími.

Public relations

  • Staň se muzejním reportérem!

    Staň se muzejním reportérem!

    Moravské zemské muzeum představuje výzvu pro děti a studenty, kteří mají chuť natočit vlastní video reportáž pro muzejní návštěvníky v daleké budoucnosti. Oč jde?
   

MS se na Masarykově okruhu už nepojedou, tradiční podniky zůstávají

Brno, 2. února 2021 – V předběžném kalendáři na sezónu 2021 na Masarykově okruhu nechybí tradiční závodní série, které jsou divácky atraktivní a u motoristických fanoušků oblíbené. Vedení společnosti Automotodrom Brno se zároveň rozhodlo v budoucnu nepořádat světová mistrovství.

   

Vláda schválila širší podporu pro sportovní provozovny a areály

Brno, 19. ledna 2021 – Nový program Záruka COVID Sport, který připravilo Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) ve spolupráci s Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou (ČMZRB), schválila vláda. Má pomoci zmírnit dopady koronaviru a souvisejících mimořádných opatření na malé a střední podnikatele a osoby samostatně výdělečně činné, které působící ve sportovním odvětví.

   

Za Lužánkami vyroste nový 25metrový bazén

Brno, 30. prosince 2020 - Strategický projekt výstavby nového 25metrového bazénu za Lužánkami vstupuje do další fáze. Rada města Brna schválila zahájení zadávacího řízení na tuto veřejnou zakázku. „V příštím roce na nás čeká jedna z největších sportovních investic ve městě. K současnému 50metrovému bazénu v Lužánkách přibude nový 25metrový. Díky tomu se na tomto plaveckém stadionu budou moci konat mezinárodní plavecké soutěže a zároveň poslouží k plavání škol a veřejnosti. Hotovo by mělo být na podzim 2022,“ uvedla primátorka města Brna Markéta Vaňková.

   

Projekt O kolečko víc spojil židenické florbalisty s vozíčkáři

Brno, 9. prosince 2020 – Liga vozíčkářů, která již 30 let pomáhá lidem s fyzickým a kombinovaným postižením, zahájila sociální projekt Rehabilitace s odborným fyzioterapeutem pro osoby s fyzickým a kombinovaným postižením. Nyní spojila síly s brněnským florbalovým oddílem K1 Florbal Židenice a vytvořila dlouhodobý projekt s názvem O kolečko víc.

   

Fotbalové centrum v Brněnských Ivanovicích se dočkalo špičkového povrchu

Brno, 6. prosince 2020 - Zbrusu novým povrchem se může od začátku listopadu pyšnit Fotbalové centrum Brno v Brněnských Ivanovicích. Umělý trávník třetí generace splňuje přísná kritéria pro udělení certifikátu od mezinárodní fotbalové federace FIFA a je součástí modernizace areálu, který je od letošního ledna pod správou městské společnosti STAREZ – SPORT, a. s.

   

Brněnská sportoviště otvírají, bazény je však ještě třeba ohřát

Brno, 3. prosince 2020 - Městská brněnská sportoviště se díky rozvolnění vládních opatření opět otevřou. Nyní se ještě musí na otevření důkladně připravit, a stejně tak bude určeno, kolik návštěvníků se v nich jednu chvíli bude moci nacházet.

   

Ve sportovním areálu na Kraví hoře vznikne nové wellness centrum

Brno, 19. listopadu 2020 – Sportovní areál na Kraví hoře čekají změny. Díky stavebním úpravám zde vznikne wellness centrum a rozšíří se zázemí letního koupaliště. Brněnští radní nyní vybrali stavební firmu, která práce provede. Bude jí společnost KOMFORT.

   

Strana 1 z 93