Brněnští motocyklisté Gurecký a Kocourek míří do prestižního šampionátu

Brno, 26. ledna 2020 – Hned dvojice členů juniorského závodního týmu Automotodromu Brno uspěla s přihláškou do nového mezinárodního šampionátu Northern Talent Cup. Jakub Gurecký a Jonáš Kocourek budou v následující sezóně závodit s nejnadanějšími mladými závodníky ze severní a střední Evropy.

   

Brno podpoří významné sportovní akce ve městě 10 miliony

Brno, 9. prosince 2019 – Magistrát města Brna opět vypíše dotační titul, jehož cílem je podpořit konání významných sportovních akcí ve městě. Těmi mohou být mistrovství světa nebo Evropy, světové poháry nebo například Grand Prix zapsané v evropském nebo světovém kalendáři. Podpořeny mohou být i akce, které mají velký marketingový přínos pro Brno.

   

Lidé si během svátků mohou na 13 sportovištích zasportovat zdarma

Brno, 5. prosince 2019 – Městská společnost STAREZ–SPORT připravuje speciální akci s názvem Den otevřených dveří brněnských sportovišť. Během konání akce, tedy od 27. do 29. prosince, bude ve třinácti sportovištích vstup zdarma a návštěvníky čeká i doprovodný program.

   

Zrekonstruovaná Ponávka a kluziště za Lužánkami opět lákají ke sportu

Brno, 30. listopadu 2019 – Po pěti měsících oprav se plavci opět mohou vydat do oblíbeného brněnského bazénu Ponávka. Ten prošel finální fází rekonstrukce, díky níž je nyní budova ekologicky šetrnější a zároveň přívětivější k návštěvníkům. K zprovoznění dojde 9. prosince. Koncem listopadu zahájí provoz také kluziště za Lužánkami.

   

Spolupráce Komety a Masaryčky pomůže autistům

Brno, 27. listopadu 2019 - Užší spolupráce mezi Masarykovou univerzitou a hokejovým klubem HC Kometa Brno odstartovala v úterý 26. listopadu podpisem společného memoranda. Krátce po tomto podpisu, kterého se ujali rektor Masarykovy univerzity Martin Bareš a majitel hokejového klubu Libor Zábranský, vyjeli hráči Komety na led.

   

Velká cena se v Brně pojede i v roce 2020

Brno, 13. listopadu 2019 – I v příštím roce se bude v Brně konat velká cena motocyklů. Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek obdržel dopis od DORNA SPORTS, S.L., ve kterém promotér motocyklové GRAND PRIX ČR definitivně potvrzuje konání dalšího ročníku této významné sportovní akce v Brně v roce 2020.

   

Filipu Řeháčkovi se otevírá cesta do Mistrovství světa silničních motocyklů

Brno, 11. listopadu 2019 – Motocyklový závodník Filip Řeháček podepsal smlouvu s prestižním týmem juniorského Mistrovství světa silničních motocyklů. Španělský tým Laglisse o talentovaného jezdce projevil zájem pro dlouhodobou spolupráci s cílem dostat českého pilota do Mistrovství světa silničních motocyklů.

   

Dokument Stadion o brněnských fanoušcích míří do on-line distribuce

Brno, 9. listopadu 2019 – Dokumentární film Stadion vyprávějící příběh oddanosti brněnských fotbalových fanoušků a jejich snahu o obnovení fotbalového stadionu Za Lužánkami míří do on-line distribuce. Od 7. listopadu budou mít diváci možnost zhlédnout film na webu thestadiummovie.com

   

MUNI a MENDELU se utkají v hokeji, odveta bude možná za 100 let

Brno, 29. října 2019 – Největší studentskou oslavou 100. výročí založení Masarykovy a Mendelovy univerzity by mělo být hokejové utkání mezi týmy obou škol, které se odehraje ve čtvrtek 7. listopadu v extraligové DRFG Areně. Od 19 hodin se tam oba celky utkají o Pohár stoletých univerzit.

   

Strana 1 z 89