Kluziště za Lužánkami a na Vodově budou otevřena do konce února

Brno, 27. listopadu 2023 - První prosincový den se v Brně ponese ve znamení otevření kluzišť. V pátek 1. prosince zprovozní městská společnost STAREZ – SPORT, a. s., ledové plochy v areálu za Lužánkami a ve Vodově ulici. Ledové plochy budou pro veřejnost ve všední dny otevřeny od patnácti do dvaceti hodin, ve svátky a o víkendech si budou moci zájemci zabruslit už od deváté hodiny ranní opět do osmé večerní.

   

Z dvojkola berou židenické florbalistky 3 body

Brno, 24. listopadu 2023 - Minulý pátek a neděli se odehrála další kola ČEZ Extraligy žen. Židenické Dračice nastoupily proti týmům z Ostravy a Znojma. Po výpadku v první třetině v zápasu proti Ostravě padly, avšak chuť si spravily v neděli, kdy na půdě soupeře zvítězily a připsaly si důležité 3 body do tabulky.

   

Debakl. Chodov nasázel Židenickým florbalistkám 17 branek

Brno, 15. listopadu 2023 – V neděli se v rámci BFA Games v Brně uskutečnilo 10. kolo ČEZ Extraligy žen, ve kterém si Chodov vyšlápl na Židenice. Ty utrpěly vysokou porážku a obdržely 17 branek, samy přitom daly pouhé tři góly. Zápas ovšem pomohl onkologicky nemocným, na jejichž pomoc bylo věnováno přes patnáct tisíc korun. 

   

Do Brna v rámci florbalové BFA Games zavítá lídr soutěže

Brno, 11. listopadu 2023 – V neděli se odehraje další utkání ČEZ Extraligy žen. Tentokrát do Brna dojede Chodov, který aktuálně obývá první příčku tabulky. Židenice tak nečeká nic lehkého. Čím bude toto utkání speciální?

   

Židenické florbalistky podlehly střešovickému Tatranu

Brno, 7. listopadu 2023 – V neděli vyrazil ženský A-tým do Prahy na další extraligové utkání proti PSN Tatran Střešovice. Utkání se vyvíjelo dobře, Brňanky se dokonce dostaly do vedení, avšak ve druhé třetině soupeř vývoj utkání otočil ve svůj prospěch. Židenice už nestačily ztrátu dohnat a tak padly poměrem 1:4.

   

Pracovní skupina bude řešit nový fotbalový stadion na brněnském výstavišti

Brno, 27. října 2023 - Fotbalovému stadionu, jenž v budoucnu vyroste na výstavišti, se bude věnovat nová pracovní skupina. Její vznik schválili brněnští radní. Skupinu tvoří zástupci města i dalších subjektů, kteří na začátek připraví podklady pro zadávací studii stavby.

   

Beachvolejbal půjde na Riviéře hrát i v zimě a pod střechou

Brno, 24. října 2023 - Společnost STAREZ – SPORT, a. s., postavila i letos na koupališti Riviéra moderní přetlakovou nafukovací halu, která zakrývá 6 hřišť na beachvolejbal. V provozu je od začátku října. Veškeré vybavení lze zapůjčit přímo na místě. Hala bude otevřena po celou zimní sezónu, tedy od října až do dubna.

   

První městské florbalové derby vyšlo lépe "buldočkám"

Brno, 17. října 2023 – Sobotní 7. kolo florbalové Extraligy žen nabídlo městské derby, ve kterém se ženský A-tým utkal s brněnským rivalem Bulldogs Brno. Atraktivní utkání pro diváky nabídlo spoustu soubojů, branek a také nervy drásající průběh. Židenice sice vstoupily do utkání lépe, ale do vítězného konce jej dotáhl soupeř.

   

Hokejový souboj MUNI a VUT míří na český rekord

Brno, 10. října 2023 - Ve středu 11. října se do sebe na ledové ploše Winning Group Areny v Brně zaklesnou Medvědi a Kavalíři v dlouho očekávaném pokračování Hokejového souboje univerzit. Týmy HC MUNI a VUT Cavaliers Brno ale nebudou usilovat jen o výhru na ledě. Vyhrát chtějí i v hledišti, kde se společně s diváky pokusí o nejhlasitější sportovní událost v historii České republiky a zápis do České knihy rekordů.

   

Strana 1 z 114