Mladí brněnští florbalisté ovládli největší mezinárodní turnaj v Praze

Brno, 14. července 2021 – Ve dnech 7.–10. července proběhl další ročník největšího mezinárodního florbalového turnaje pro mládež ve věku od 12 do 18 let, Prague Games, pořádaného každoročně v Praze. Turnaje se zúčastnilo 220 týmů z 5 zemí. Nejúspěšnějším klubem letošního ročníku se stal Bulldogs Brno, jehož týmy dokázaly zvítězit ve třech finálových utkáních ze čtyř, do nichž se probojovaly.

Public relations

  • Jak navrhnout efektivní leták pro turistické město?

    Jak navrhnout efektivní leták pro turistické město?

    Chcete vytvořit leták, který turistům, ať už k vám přijíždějí z vedlejšího okresu, nebo až z druhého konce světa, představí vaši obec či město v tom nejlepším světle? Pak byste rozhodně neměli opomenout hned několik důležitých proměnných, které mohou mít velký vliv na popularitu, a tím pádem také efektivitu vašeho letáku. Podívejte...
   

Gurecký v Assenu díky úspěšné stíhací jízdě vybojoval dvě bronzové pozice

Brno, 1. července 2021 – Assen o uplynulém víkendu hostil dva závody Northern Talent Cupu a nechyběli u toho členové Brno Circuit Junior Racing Teamu Jonáš Kocourek a Jakub Gurecký. Na nizozemské trati lídr šampionátu Gurecký předvedl dvojnásobnou stíhací jízdu a dvěma bronzovými pozicemi vymazal nepovedenou kvalifikaci.

Public relations

  • Letem světem Moravským muzeem

    Letem světem Moravským muzeem

    Pavilon Anthropos v Pisárkách, Dietrichsteinský palác na Zelném trhu, Památník Leoše Janáčka na Smetanově ulici, zoologický depozitář na zámku v Budišově či Starý zámek v Jevišovicích, to vše je Moravské zemské muzeum, kde je stále k vidění spousta zajímavostí.
   

Nevidomý řidič zajel na Masarykově okruhu traťový rekord!

Brno, 28. června 2021 – 3:40,531. Taková je hodnota nového traťového rekordu Masarykova okruhu, který 23. června zajel nevidomý Petr Haluška se svým navigátorem. Automobilový nadšenec, který je známý pod přezdívkou Slepý bandita, dosáhl tohoto času ve voze KTM X-BOW RR brněnského závodního týmu RTR Projects. Rekord bude ve své speciální kategorii zapsán mezi oficiálně nejrychlejší časy Automotodromu Brno.

   

Za Lužánkami vyroste multifunkční rychlobruslařská hala za 170 milionů

Brno, 7. června 2021 - Projekt multifunkčního sportoviště za Lužánkami je opět blíže své realizaci. Brněnští radní nyní schválili výběr zhotovitele projektové dokumentace – společnost Arch.Design. Ta bude i autorským dozorem na samotné stavbě.

   

Minimotocup v Brně odstartuje tuzemskou sezónu minibiků

Brno, 4. června 2021 – Na malé dráze Masarykova okruhu v Brně se tento víkend 5. a 6. června koná závod šampionátu Minimotocup. Bude to vůbec první podnik kategorie minibike na území České republiky, který se v letošní sezóně uskuteční. Na domácí trati se očekává velké zastoupení členů Minibikové akademie Masarykova okruhu, která letos čítá takřka 30 nejmenších závodníků a závodnic.

   

Extrémní desetidenní půltriatlonové klání se uzavře v Těšanech

Brno, 2. června 2021 – Co je v lidských silách? To zjistíte při vyvrcholení úchvatné akce – doběhu desátého půltriatlonu během deseti dnů. Akce, kterou doprovodí bohatý program, se uskuteční v sobotu 12. června v obci Těšany na Brněnsku. Jakub Žák, místní rodák, zakončí v Těšanech závod, který začne o deset dní dříve na Faerských ostrovech. Během deseti dnů, zvládne v deseti zemích deset půltriatlonů!

   

Brněnské bazény se po roce otevírají

Brno, 1. června 2021 – Milovníci vodních radovánek se mají na co těšit. Po téměř roční uzavírce se opět otevřou brněnské bazény provozované společností STAREZ – SPORT, a. s. Koupaliště Riviéra a Zábrdovice přivítají návštěvníky již v úterý 1. června, nejpozději od poloviny měsíce, tedy 14. června, pak budou přístupná také další sportoviště: Aquapark Kohoutovice, Městský plavecký stadion Lužánky i Bazén Ponávka.

   

V areálu Vodova si přes léto zdarma zasportuje celá rodina

Brno, 31. května 2021 – Městská společnost STAREZ – SPORT, a.s., nabídne opět po roce Brňanům vyžití ve Sportovním parku Vodova. Minifestival pohybu potrvá od 5. června do 5. září 2021 a zahájen bude za doprovodu atraktivního programu. Vstup na akci bude po celou dobu konání zdarma.

   

Fotbalové centrum Brno v Brněnských Ivanovicích získalo certifikát FIFA

Brno, 30. května 2021 – Novým travním kobercem se může od začátku listopadu 2020 pyšnit Fotbalové centrum Brno v Brněnských Ivanovicích. Umělý trávník třetí generace MASTER 40/200 nyní získal certifikát od mezinárodní fotbalové federace FIFA.

   

Strana 1 z 97