Hypotéky přestávají být dostupné každému

Brno, 23. března 2017 - Jedním z hlavních témat letošního roku v oblasti hypoték bude regulace trhu ze strany České národní banky. Doporučení ČNB zásadně ovlivňují nabídku hypoték na českém trhu. 100procentní hypotéky jsou minulostí. Kde je nyní hranice, za kterou banky už nepůjčují a jak velké jsou rozdíly mezi nabídkami jednotlivých bank?

   

Brno se na veletrhu MIPIM prezentovalo jako Silicon Valley střední Evropy

Brno, 21. března 2017 - Veletrh MIPIM je největší evropská přehlídka nemovitostí a investičních příležitostí. Její 28. ročník letos proběhl ve Festivalovém paláci francouzského Cannes. Brno se na MIPIM vrátilo po tříleté přestávce, aby v konkurenci desítek evropských metropolí a regionů usilovalo o pozornost zahraničních investorů společně s Prahou a Ostravou v expozici Czech Cities.

   

Veletrhy Brno mají za sebou úspěšný rok

Brno, 21. března 2017 - Veletrhy Brno mají za sebou nejúspěšnější rok pokrizového období a jeden z nejúspěšnějších v historii. Více jak padesát veletržních, kongresových, kulturních a dalších akcí na výstavišti v loňském roce navštívilo 780 tisíc lidí.

   

Prezentujte přesvědčivě a s lehkostí

Brno, 18. března 2017 - Proč prezentovat? Protože se tomu stejně nevyhnete. Prezentujete se při přijímacích zkouškách a na výběrových řízeních, při poradách, při jednáních na úřadech, u vína s přáteli. Prezentujete se v mailu i při telefonickém rozhovoru. Když už to tak je, proč to nedělat co nejlépe a co nejvíce přesvědčivě?

   

Komu svěřit účty? Daňový poradce versus účetní

Brno, 16. března 2017 - V Česku v současné době působí 4 658 daňových poradců a 941 daňových společností. Komora certifikovaných účetních eviduje 1 138 členů. Většina poplatníků mezi daňovým poradcem a účetním nevidí rozdíly. Ty jsou přitom značné.

   

RHK Brno má nové vedení

Brno, 15. března 2017 - Začátkem března proběhlo Shromáždění delegátů RHK Brno, které zvolilo také nové představenstvo. Do čela komory se postaví brněnský podnikatel, vizionář a investor Ladislav Chodák. Dosavadní předseda Miloš Škrdlík se rozhodl po 12 letech ve vedení komory již dále nekandidovat.

   

Zájem o CNG vozy roste, prodej stlačeného plynu se loni zvýšil o 36 %

Brno, 14. března 2017 - Zájem o stlačený zemní plyn (CNG) jako ekologické palivo v Česku roste. Podle statistik Českého plynárenského svazu loni přibylo na tuzemských silnicích více než 3500 aut na CNG a motoristé již mohou toto palivo tankovat na téměř 150 plnicích stanicích. Více než 50% nárůst prodejů CNG na svých plnicích stanicích zaznamenala také společnost E.ON.

   

Strana 1 z 155

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Šalina 300x250
legislativa 2014-upoutavka
Nový občanský zákoník přinesl změny, které se dotknou takřka všech občanů ČR.
headhunting-upoutavka
Získat špičkové odborníky je pro firmu k nezaplacení. Kde a jak je však najít?
personalistika-upoutavka
Přehled brněnských personálních a pracovních agentur.