RHK Brno zve na podnikatelské setkání i přednášku Václava Klause

Brno, 24. dubna 2017 - Regionální hospodářská komora Brno připravila na čtvrtek 27. dubna již 62. podnikatelské setkání. Akce se uskuteční v Kině Scala na Moravském náměstí a bude plná překvapení. Mimo jiné uvidíte film, který získal na festivalu Berlinale IFF Stříbrného medvěda za nejlepší režii.

   

Osm tipů pro ženy, jak si vyjednat lepší plat

Brno, 17. dubna 2017 – V otázce zmenšování rozdílů v platech mezi ženami a muži je do velké míry potřebná větší asertivita a povědomí žen o možnosti vyjednávání. Ženy vydělávají méně než muži téměř po celém světě, ale překonání těchto rozdílů v mnohých případech není nemožné.

   

Ve Scale se uskuteční konference se zaměřením na osobní růst

Brno, 13. dubna 2017 - Cítíte se nespokojeni a vyčerpáni ve svém soukromém či pracovním životě? Nevíte, jak své problémy správně uchopit? Řešení najdete sami v sobě, ale tu cestu vám musí někdo ukázat. Právě tak by se dalo shrnout motto konference s názvem Osobní růst, jejíž třetí ročník se uskuteční v Brně v sobotu 22. dubna 2017. Jejím cílem je během jednoho dne předat účastníkům ty nejaktuálnější informace vedoucí k efektivnějšímu, zdravějšímu a spokojenějšímu životu.

   

S kreativci chce letos spolupracovat za voucher 109 firem

Brno, 6. dubna 2017 - Dosáhnout až na stotisícový příspěvek na spolupráci s kreativci se v druhém ročníku projektu Kreativní vouchery Brno pokouší 109 firem. Oproti loňské premiéře se tentokrát mohly hlásit technologické firmy z jižní Moravy. Zafinancované spolupráce vylosuje primátor Petr Vokřál 26. dubna.

   

Brněnští vývojáři pracují na softwarovém projektu nové generace

Brno, 28. března 2017 - Společnost Konica Minolta v březnu 2015 otevřela v Brně jedno ze svých pěti světových inovačních center a v říjnu první výzkumné a vývojové centrum v Evropě. To slouží jako inovační centrum moderních informačních a komunikačních technologií pro celou Evropu. Přední vývojáři ve společnosti tvoří pracovní tým, který v současné době pracuje na novém projektu. Jedná se o vývoj inovativního produktu v oblasti softwaru.

   

Hypotéky přestávají být dostupné každému

Brno, 23. března 2017 - Jedním z hlavních témat letošního roku v oblasti hypoték bude regulace trhu ze strany České národní banky. Doporučení ČNB zásadně ovlivňují nabídku hypoték na českém trhu. 100procentní hypotéky jsou minulostí. Kde je nyní hranice, za kterou banky už nepůjčují a jak velké jsou rozdíly mezi nabídkami jednotlivých bank?

   

Brno se na veletrhu MIPIM prezentovalo jako Silicon Valley střední Evropy

Brno, 21. března 2017 - Veletrh MIPIM je největší evropská přehlídka nemovitostí a investičních příležitostí. Její 28. ročník letos proběhl ve Festivalovém paláci francouzského Cannes. Brno se na MIPIM vrátilo po tříleté přestávce, aby v konkurenci desítek evropských metropolí a regionů usilovalo o pozornost zahraničních investorů společně s Prahou a Ostravou v expozici Czech Cities.

   

Strana 1 z 156