Canary - pronájem kanceláří

Brněnská Gauss Algorithmic bude analyzovat data pro rakouskou banku

Brno, 14. září 2017 – Partnerem rakouské Raiffeisen Bank International pro řešení a správu aktiv s využitím analýzy velkých dat a strojového učení se stane brněnská společnost Gauss Algorithmic, člen skupiny Natland Group. Zvítězila v soutěži pro startupy Innovation To Company pořádané Vídeňskou hospodářskou komorou ve spolupráci s Venionaire Capital. Gauss Algorithmic nabídne mateřské společnosti Raiffeisen Bank inovativní řešení pro B2B a B2C segment a postará se rovněž o analýzu interních dat.

Public relations

   

Novým ředitelem výzkumu a vývoje TESCANu je Vratislav Košťál

Brno, 14. září 2017 - Na pozici ředitele výzkumu a vývoje brněnského výrobce elektronových mikroskopů TESCAN nastoupil Vratislav Košťál. Na starost má téměř stočlenný vývojový tým i uvedení nové řady mikroskopů.

   

Boj o kanceláře: V Brně klesla neobsazenost na historické minimum

Brno, 8. září, 2017 – Volné kancelářské prostory ubývají. Neobsazenost kanceláří klesla v Brně, jak už dříve i v Praze, pod 10 procent. Obě města se tak potýkají s nejnižším podílem volných kanceláří za posledních 10 let. Brno zaznamenalo prudký pokles v neobsazenosti v první polovině roku 2017, a to o 2,4 procentní bod oproti konci minulého roku.

   
ZPMVČR 2017 - léto (5)

Nový letový řád do Mnichova přinese lepší návaznost na světové linky

Brno, 7. září 2017 - Pozitivní zprávu přinese zimní letový řád brněnského letiště, který začne platit od 29. října 2017. Jihomoravskému kraji a městu Brnu se podařilo vyjednat se společností BMI Regional vhodnější časy večerní linky mezi Mnichovem a Brnem. Cestujícím tak vznikne možnost k přestupu na návazné lety z Mnichova do naprosté většiny evropských destinací a na některé dálkové spoje do Asie a Latinské Ameriky.

   

Chybějící pracovníci? Firmy stále více nabízejí částečné úvazky

Brno, 5. září 2017 - Podle auditorské a poradenské společnosti BDO nyní nabízí zkrácené úvazky každá téměř druhá větší firma v Česku. Počet zaměstnavatelů, kteří lidem umožňují trávit v práci méně času, stále roste. Zkrácené úvazky vyhovují mladým lidem a zároveň vytvářejí pracovní místa pro ženy na mateřské dovolené, pro čerstvé absolventy, seniory i lidi se zdravotním handicapem.

   

Hledá se nejlepší startup, vítěz získá peníze i odbornou pomoc

Brno, 5. září 2017 - Mnoho lidí má skvělé nápady, ale je třeba je umět zrealizovat. V tom už pomůžou odborníci v novém kole soutěže Nejlepší Startup 2017. Vítěz získá příspěvek na rozjezd podnikání a přístup ke klíčovým investorům.

   

Orea Hotel Voroněž otevírá nejmodernější kongresový sál v Brně

Brno, 3. září 2017 - Hotelová síť Orea Hotels & Resorts prochází modernizací. Jedním z nejvýznamnějších počinů letošního roku je kompletní rekonstrukce kongresového sálu v brněnském Orea Hotelu Voroněž, která přinesla Brnu jeden z nejmodernějších sálů v republice. Zrekonstruovaný sál je otevřen od 1. září 2017 a nabízí firmám a návštěvníkům prostory doslova nabité designem a technikou budoucnosti.

   

Strana 1 z 161