Polonahý muž polehával na železniční trati. Na policisty vytáhl kříž

Brno, 19. ledna 2015 - Kuriózní případ řešili kolem nedělního poledne brněnští strážníci. Na železniční trať u ulice Špitálka si totiž do kolejiště opakovaně lehal polonahý muž a pozoroval projíždějící vlaky.

vlak koleje nadrazi seradiste krystof turek

Zasahující policisté osmačtyřicetiletého muže nalezli ležícího pod železničním náspem. Byl od pasu dolů nahý a mluvil zmateně. Přivolali mu sanitku a snažili se ho opatrně přesvědčit, aby dobrovolně přišel za nimi.

„Po chvíli ovšem muž začal vytahovat a schovávat do kabátu delší kovový předmět, který připomínal dýku. Strážníci měli vážné obavy, že by si muž mohl ublížit, a tak za ním přispěchali pod násep. Muž se pokusil utéct, a hlídka proto použila donucovací prostředky,“ uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem s tím, že následně  se ukázalo, že dotyčný u sebe měl kovový kříž, který z dálky dýku pouze připomínal. Muž se také strážníkům přiznal, že předchozího večera požil alkohol a drogy.  

„Zdravotníci poté muže za doprovodu strážníků převezli na psychiatrické vyšetření do nemocnice,“ doplnil Ghanem.

(tof)


Související články:

Komentáře 

 
-1 #2 Vlasta 2015-01-22 13:09
...jo kdyby nohama! :)
 
 
0 #1 Petr 2015-01-20 14:43
Nohama stírám rosu na kolejích :D
 
honor 50

Tipy pro péči o váš smartphone

Mnoho lidí považuje mobilní telefon za jeden ze svých nejcennějších věcí. Obsahuje stovky vzpomínek, včetně fotografií, kontaktů, zpráv a dokonce i videí. Je proto důležité vědět, jak se o naše telefony starat, aby vydržely co nejdéle. Smartphony vydrží v průměru dva až tři roky, ale pokud se o ně správně staráte, mohou žít déle. Svůj smartphone můžete chránit před poškozením a smrtí dříve, ne...