Polonahý muž polehával na železniční trati. Na policisty vytáhl kříž

Brno, 19. ledna 2015 - Kuriózní případ řešili kolem nedělního poledne brněnští strážníci. Na železniční trať u ulice Špitálka si totiž do kolejiště opakovaně lehal polonahý muž a pozoroval projíždějící vlaky.

vlak koleje nadrazi seradiste krystof turek

Zasahující policisté osmačtyřicetiletého muže nalezli ležícího pod železničním náspem. Byl od pasu dolů nahý a mluvil zmateně. Přivolali mu sanitku a snažili se ho opatrně přesvědčit, aby dobrovolně přišel za nimi.

„Po chvíli ovšem muž začal vytahovat a schovávat do kabátu delší kovový předmět, který připomínal dýku. Strážníci měli vážné obavy, že by si muž mohl ublížit, a tak za ním přispěchali pod násep. Muž se pokusil utéct, a hlídka proto použila donucovací prostředky,“ uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem s tím, že následně  se ukázalo, že dotyčný u sebe měl kovový kříž, který z dálky dýku pouze připomínal. Muž se také strážníkům přiznal, že předchozího večera požil alkohol a drogy.  

„Zdravotníci poté muže za doprovodu strážníků převezli na psychiatrické vyšetření do nemocnice,“ doplnil Ghanem.

(tof)


Související články:

Komentáře 

 
+1 #2 Vlasta 2015-01-22 13:09
...jo kdyby nohama! :)
 
 
+2 #1 Petr 2015-01-20 14:43
Nohama stírám rosu na kolejích :D
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...