Olympia chystá módní víkend plný jarních trendů

Brno, 1. března 2012 -  Na pravidelnou módní show Olympia Fashion Weekend se o víkendu 10. až 11. března sjede česká fashion elita. Zcela nový koncept této módní show chce do brněnské Olympie přinést závan velké módy a atmosféru nejlepších přehlídkových mol, a jako každý rok představí módní trendy na jaro z kolekcí jejich nájemců. Tentokrát však ve zcela novém kabátě.

moda

„Rozhodli jsme se změnit koncept přehlídek, chceme do Brna přivést českou modelingovou špičku a nejlepší českou fashion choreografku a jednu z top stylistek,“ říká Leoš Pajer z managementu centra Olympia. Na molo tak vystoupí modelové a modelky ELITE PRAGUE a styling přehlídek vytvoří Baronka Oboznenko, která jako supervizor stylingu spolupracovala na Bratislavském Fashion Weeku a je hlavní stylistkou například Moniky Bagárové nebo nového klipu indie rockové skupiny Sunshine.

Celou show doplní vystoupení tanečníků pod taktovkou přední české choreografky Jany Burkiewiczové, hlavní choreografky takových podniků jako je Prague Fashion Week 2011, Design Blok 2010 i 2011, Styl a Kabo nebo Elite Model Look 2011. Jana Burkiewiczová připravila také choreografii několika českých muzikálů, například titulů Marná lásky snaha nebo Quasimodo, kdysi se pro lásku umíralo. Pravidelně spolupracuje také s předními českými návrhářkami, připravila autorskou přehlídku pro Denisu Novou, Liběnu Rochovou nebo Kláru Nademlýnskou.  

Přehlídky se budou konat v sobotu a neděli každou celou hodinu v šesti pravidelných blocích od 13 do 18 hodin. Mikrofonu se chopí oblíbený herec Saša Rašilov.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
192021232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události