Centrum Vídeňská prošlo rozsáhlou renovací

Brno, 27. listopadu 2019 – Společnost Peakside Capital dokončila renovaci své nedávno zakoupené brněnské nemovitosti. V tomto zařízení pro smíšené využití o rozloze 11 000 metrů čtverečních byla zcela zrenovována jedna z chodeb a modernizace se dočkal také hypermarket Albert. Centrum získalo také nové logo a název – Centrum Vídeňská.

Centrum Videnska Peakside

Společnost Peakside Capital úspěšně dokončila komplexní renovaci své nemovitosti určené pro smíšené využití v Brně, České republice. Renovace spočívala především ve vylepšení kvality společných prostor včetně modernizace osvětlení a výměny stropů a podlah. Tato vylepšení umožní vznik nových obchodních prostor a lepší využití společných prostor, což by mělo přilákat nové nájemce.

V průběhu renovace se také hypermarket Albert, hlavní nájemce centra, rozhodl zcela změnit vzhled obchodu a zavést nový prodejní koncept. Centrum kromě vylepšení vzhledu získalo také nové logo a název: Centrum Vídeňská.
Tomáš Jokl ze společnosti PQ Asset Management, která jménem společnosti Peakside toto centrum spravuje, k tomu řekl: „Centrum Vídeňská má velký potenciál k růstu a my jsme udělali první krok k tomu, abychom ho naplnili. Věříme, že centrum nyní bude atraktivnější jak pro nájemce, tak pro koncové zákazníky.“

Centrum Vídeňská se nachází na adrese Vídeňská 89A, tedy v ulici, která spojuje dálnici D1 s brněnským centrem. Nabízí přibližně 9 000 metrů čtverečních prodejních prostor a asi 2 000 metrů čtverečních kancelářských prostor. Mezi jeho 20 současných nájemců patří například: hypermarket Albert, KiK, drogerie Teta, lékárna BENU apod.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...