Helios
https://www.minerva-is.eu/cz/akce-pro-zakazniky/webinar-zaostreno-na-tpv

Cinema City investuje desítky milionů do modernizace kina v Olympii

CinemaCityChodovBrno, 23. srpna 2019 – Cinema City Olympia, druhé nejnavštěvovanější kino v České republice, čeká rozsáhlá modernizace a v blízké budoucnosti i přístavba. Společnost Cinema City plánuje investovat desítky milionů do rekonstrukce celého kina, včetně projekční techniky a zároveň do nových kinotechnologií.

Společnost Cinema City provozuje v současnosti v brněnské metropoli dva multiplexy, a to ve zmíněné Olympii a v OC Velký Špalíček. Třetí kino v Brně však nakonec neotevřou.

„Dlouhodobě jsme megaplex v Avionu připravovali, ale nakonec jsme museli od výstavby odstoupit," vyjádřil se marketingový manažer Cinema City Robert Švec a zároveň dodal, „nicméně s Olympií máme velké plány. Nejenom, že stávající kino úplně zrekonstruujeme, modernizujeme veškerou audiovizuální techniku, ale těšíme se i na nové technologie a další novinky z kinosvěta, které věříme naši brněnští zákazníci ocení." Ve hře tak jsou nové technologie jako například Dolby Atmos, 4DX, nebo třeba VIP sály.

„Jednáme i o zajímavém překvapení, o kterém vím, že brněnští diváci dlouho sní, ale zatím nemohu prozradit víc,“ doplňuje provozní ředitel Cinema City Oldřich Kubišta. Cinema City má s modernizací svých multiplexů velké zkušenosti. Po úspěšných proměnách kin u nás i v zahraničí a po otevření několika nových multiplexů a megaplexů se možná Olympie dočká nového kabátu podobného tomu na pražském Chodově.


Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Květen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)