Na Kroužkobraní si děti mohou vybrat z desítek zájmových činností a klubů

Brno, 7. září 2017 – Nákupní centrum Avion Shopping Park Brno chystá pro své návštěvníky tradiční akci s názvem Kroužkobraní. Již 11. ročník přehlídky zájmových kroužků pro děti se uskuteční druhý zářijový víkend ve dnech 9.–10. září. Kromě desítek kroužků se návštěvníci mohou těšit také na zpěvačku Ilonu Csákovou, fotbalistu Tomáše Ujfalušiho, footbagistu Honzu Webera a další hosty. Během celého víkendu bude probíhat i soutěž o nábytek s obchodním domem IKEA.

Nákupní centrum se na celý víkend promění v jarmark zájmových kroužků. Představí se taneční a sportovní kroužky, které zahrnují florbal, americký fotbal, fotbal, jezdectví a další. V nabídce jsou také jazykové, umělecké a vědecké kroužky. Nově se zúčastní i Moravská galerie Brno a Klub modelářů železnic. David Bačovský, marketingový manažer Avion Shopping Park Brno uvádí: „Jsme pyšní na to, že letos pořádáme již 11. ročník. Rodiče si mohou opět v klidu pohovořit s trenéry a vedoucími a děti mají jedinečnou možnost si kroužky vyzkoušet a rovnou se přihlásit.“

Během konání akce bude probíhat také velká soutěž s IKEA a firmou ProSpánek o nábytek, doplňky do domácnosti, polštáře pro zdravý spánek a ložní prádlo. Děti čeká zábavná soutěž o chytrý telefon a další ceny. Kroužkobraní se zúčastní zpěvačka Ilona Csáková, zpěvák a skladatel Jiří Helán, bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Ujfaluši a několikanásobný mistr světa a Evropy ve footbagu a freestyle fotbalu Honza Weber. Bohatým programem provede malé i velké návštěvníky Avion Shopping Parku Brno oblíbený moderátor rádia Signál Luděk Savana Urbánek.


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kulturní akce v Brně

<<  Únor 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
111213151617
1819202224
25262728   
Nejbližší akce
21.02. Agadir: Na strunách naděje, Teťana..
23.02. Den, kdy se mám ráda..
03.03. Benefiční koncert Police Symphony ..
29.03. Vesmírnosti..

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN