Vyhrajte vstupenky na hudební festival Čarodějáles!

Brno, 10. dubna 2013 – Také letos se v den „pálení čarodějnic" uskuteční na brněnské Riviéře hudební festival Čarodějáles. Hlavními taháky budou tentokrát české rockové legendy Pražský výběr a Wanastowi vjecy a jedna z největších současných britských koncertních atrakcí The Subways. Se zpravodajským portálem iBrno.cz máte šanci vyhrát dvě volné vstupenky na tuto akci.

Carodejales 2013.jpg

Koncerty budou opět střídavě probíhat na třech pódiích, vedle headlinerů na nich zahrají také osvědčení zástupci tuzemské scény i zcela aktuální vyslanci anglo-amerického rocku. Nově připravili pořadatelé pro návštěvníky festivalu After party v „Metro šapitó" s DJs z klubu Metro Music Bar.

Soutěž:

Kolikátý ročník festivalu Čarodějáles se letos koná?

  1. čtvrtý
  2. pátý
  3. šestý
  4. sedmý

Pět vylosovaných výherců obdrží po dvou vstupenkách na hudební festival Čarodějáles, který se uskuteční 30. dubna v areálu přírodního koupaliště Riviéra. Správné odpovědi zasílejte do čtvrtka 25. dubna 2013 na adresu redakce nebo na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte "festival". Výherci budou kontaktováni redakcí.
 

Vzhledem k atraktivnosti programu Čarodějálesu jsou pořadatelé podle svých slov připraveni upravovat a zvětšovat areál až na potřebnou kapacitu. Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketstream od 1. ledna za 460,- Kč, od 1. dubna za 490,- Kč. Na místě v den konání budou stát 600,- Kč. Veškeré informace budou postupně přibývat na oficiálních stránkách festivalu www.carodejales.cz.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...