Jihomoravská ODS nominovala na post šéfa ODS Nečase, jeho zástupcem má být Blažek

Brno, 29. října 2012 (MEDIAFAX) - Regionální sněm ODS na jižní Moravě v pondělí delegoval v tajných volbách na post předsedy strany Petra Nečase. Jeho prvním místopředsedou má být podle jihomoravské krajské organizace strany ministr spravedlnosti Pavel Blažek. Uvedla to krajská mluvčí ODS Jana Darmovzalová.

Necas-petr-foto-krystof-turek

Nečas si v jihomoravských vnitrostranických primárkách připsal téměř 87procentní podporou delegátů. "Pro jeho setrvání v čele ODS hlasovalo před víkendovým volebním kongresem 82 z 95 delegátů," upřesnila Darmovzalová.

Blažek má na místopředsednickém křesle podporu ještě větší. Při tajném hlasování se pro něj vyslovilo 90 z 92 delegátů, což znamená nominaci od 98 procent občanských demokratů na jižní Moravě.

Jiří Nováček, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...