Brněnská ODS nominovala Petra Fialu na předsedu strany

Brno, 19. listopadu 2013 - Oblastní sdružení ODS Brno-město na svém pondělním sněmu nominovalo profesora Petra Fialu na funkci předsedy ODS. Vyslyšelo tak výzvu a doporučení místního sdružení ODS Brno-střed z minulého týdne, které kandidaturu Petra Fialy navrhlo. Petr Fiala získal jednomyslnou podporu delegátů sněmu po předchozím projevu a diskusi. Získal tak nominaci od největšího oblastního sdružení na jižní Moravě s bezmála dvěma tisíci členy a zároveň největšího oblastního sdružení ODS v zemi.

petr fiala

„Fiala je nadějí nejen pro Občanskou demokratickou stranu, ale i pro celou českou pravicovou politiku. Nepředstavuje pouze novou tvář, ale i jasný obsah, vizi a směřování ODS. Je pro nás přesně tou osobností, která by měla stát v čele strany,“ uvedl po jednání brněnských občanských demokratů Libor Šťástka, předseda místního sdružení ODS Brno-střed.

Ilustrační foto: Kryštof Turek


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...