Zaměstnanec autobazaru získal podvody při prodeji aut čtvrt milionu korun

Brno, 20. června 2012 (MEDIAFAX) - Celkem ve 12 případech obelhal klienty brněnského autoservisu zaměstnanec, který se podvodem obohatil o jeden a čtvrt milionu korun. Ve středu to sdělil brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek. Muž praktikoval dva způsoby podvodu. "Známým nebo náhodným zájemcům slíbil zprostředkování prodeje jejich auta. I když ho prodal, peníze si nechal. Jindy zase od lidí vyinkasoval zálohu, ale žádný vůz nesehnal," popsal Malášek.

autobazar

Během jednoho roku způsobil pachatel více než milionovou škodu. "Nabízel luxusní automobily značky Audi, ale i několik Škod Octavií. Napálit se nechal i zájemce o osobní auto Fiat Marea," dodal mluvčí. Dotyčný se bude zpovídat z podvodu a zpronevěry.

Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...