V Brně ležela na balkoně žena s nožem zabodnutým ve stehně

Brno, 7. května 2012 (MEDIAFAX) - Partnerské neshody stály za nedělní krvavou potyčkou devětatřicetiletého muže a jeho o sedmnáct let mladší družky v Brně Slatině. Policejní mluvčí Andrea Straková v pondělí řekla, že žena ležela na balkoně s nožem zabodnutým ve stehně, muž byl pořezaný na hrudníku a pažích. Na balkoně bytu v prvním patře sídliště ve Slatině ležela žena a krvácela. Ve stehně měla zabodnutý nůž, s přivolanou hlídkou ale nekomunikovala.

"Na zabouchání u dveří a slovní výzvy nikdo nereagoval. Vzhledem k tomu, že v bytě byl člověk v bezprostředním ohrožení života, policisté dveře vykopli," řekla Straková.

Uvnitř policisty překvapil muž potřísněný krví, který proti hlídce náhle vyběhl z kuchyně. "Bylo zřejmé, že muž by policisty mohl napadnout, proto jej spoutali. Zjistili přitom, že je lehce poraněný, měl řeznou ránu na hrudníku a drobné ranky na rukou," uvedla policejní mluvčí.

Dvojici si převzali záchranáři a převezli je do nemocnice. Kriminalisté v současné době zjišťují, co se na místě vůbec stalo. "Muž i žena byli silně opilí, předpokládáme proto, že za incidentem stál do značné míry alkohol," poznamenala Straková.

Jiří Nováček

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit