CzechAccelerator nabídne firmám možnosti rozvoje podnikání v zahraničí

Brno, 19. března 2012 – Brněnský Grandhotel bude v úterý 20. března 2012 od 10.00 do 13.30 hostit seminář představující projekt CzechAccelerator 2011 – 2014 agentury CzechInvest. Účast na semináři je vhodná především pro malé a střední technologické firmy, které se chtějí rozvíjet a načerpat zkušenosti v zahraničí. Na semináři mimo jiné vystoupí zástupci firem, které se projektu CzechAccelerator 2011 – 2014 již zúčastnily a podělí se o své zkušenosti, rady a poznatky z praxe. Účast na semináři je zdarma.

podnikatel

„Projekt CzechAccelerator je určený zejména pro inovační firmy, které nabízejí jedinečné produkty. Žadatel by tedy měl mít především vysoký potenciál k úspěšné komercializaci produktu, zájem a motivaci o průnik na mezinárodní trhy a být zaměřený na rozvoj nových a inovativních technologických řešení," říká k projektu generální ředitel agentury CzechInvest miroslav Křížek.

Do projektu se mohou přihlásit firmy působící v oborech: biotechnologie, IT, ICT, life sciences, zdravotnická technika, čisté technologie, nanotechnolgie a přesné strojírenství. Firma musí vyvíjet inovativní produkt, který má šanci uspět na globálním trhu. Další podmínky, které je třeba splňovat, uvádí oficiální stránky CzechAccelerator. Účast v projektu je ideální pro ty, kdo hledají nové možnosti pro své podnikání, kapitál pro rozvoj firmy nebo strategického či technologického partnera. Díky projektu mohou firmy 3-6 měsíců působit na východním či západním pobřeží USA, Švýcarsku, Izraeli či Singapuru.

„Firmy, které se akcelerátoru účastnily, oceňují především možnost být součástí místního zahraničního podnikatelského prostředí, sbírat zkušenosti na nejrůznějších networkingových akcích. Důležité je také setkávání s investory či možnost konzultovat svůj podnikatelský plán s předními poradci. Možná by se firmy časem do destinací vypravily samy, ale zajištění kanceláře v prestižních inkubátorech a využití kontaktů, které získají prostřednictvím projektu, jim ušetří spoustu času, námahy i peněz," dodává Křížek.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  7  8
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF