Z vraždy podezřelý manžel spisovatelky Monyové, leží ve Fakultní nemocnici

Brno, 5. srpna 2011 (MEDIAFAX) - Manžel spisovatelky Simony Monyové, kterého policie podezřívá z její vraždy, leží s vážnými zraněními ve Fakultní nemocnici Brno. Informovala o tom mluvčí kliniky Anna Mrázová.

 

monyova-bw250

"Muž je u nás hospitalizovaný. Utrpěl vážná zranění," sdělila Mrázová.

 

Pětačtyřicetiletého muže podezřívá policie z vraždy manželky, čtyřiačtyřicetileté známé brněnské spisovatelky Simony Monyové.

Policie dosud nemohla podezřelého kvůli závažnosti zranění vyslechnout. Zda si zranění způsobil sám, nebo byly následkem potyčky, policie neví. "Dokud jej nevyslechneme, nezjistíme, co se stalo," uvedla krajská policejní mluvčí Petra Vedrová.

Kdy bude muž schopný výslechu, nedovedla Mrázová říct. "Aktuálně je jeho stav stabilizovaný, ale těžko odhadovat, za jak dlouho bude v pořádku. Určitě ale v nemocnici nějakou dobu zůstane," dodala Mrázová.

Monyová, kterou proslavily ženské romány, zemřela po bodných ranách v noci na čtvrtek v rodinném domě v Brně-Obřanech.

Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...