Brněnská TOP 09 si zvolila novým předsedou zastupitele Jaroslava Kacera

Brno, 17. května 2011 (MEDIAFAX) - Delegáti druhého řádného regionálního sněmu TOP 09 Brno-město zvolili v úterý novým předsedou Jaroslava Kacera, zastupitele města Brna. Sdělil to krajský manažer strany Petr Štědronský s tím, že Kacer povede stranu v jihomoravské metropoli dva roky.

jaroslav_kacer-Top09

"Vážím si podpory členů a těším se na spolupráci s kolegy v nově zvoleném výboru," řekl Kacer. "Čeká nás tvrdá práce, na kterou mám dost sil," doplnil Kacer.

Člen brněnského městského zastupitelstva Jaroslav Kacer z Bystrce porazil ve volbě bývalého notáře Jiříka Fleischera i svého předchůdce ve funkci Jana Levíčka. Ten v březnu rezignoval na post předsedy kvůli nařčení ze střetu zájmů a nepřípustného lobbingu - úterní pokus o návrat do čela brněnské TOP 09 mu však nevyšel.

Jiří Nováček

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...