Vše o svatbě na vlastní oči v neděli na slavkovském zámku

Brno, 25. září 2014 - Plánujete svatbu? Pomýšlíte nad vdavky? Nebo jen máte rádi slavnostní atmosféru a lesk svatebního dne či jiné společenské události? Přijďte si tuto neděli v praxi vyzkoušet roli pravého svatebčana na slavkovský zámek!

svatba prstynky

Uvidíte mimo jiné přípravy nevěsty, ženicha, svědků i rodičů na den D, přehlídky spodního prádla, svatební a společenské módy, workshopy na téma etiketa a trendy 2015 a v zámecké svatební kavárně budete moci ochutnat cukroví a výbornou kávu.

V rámci jedinečné show budete mít příležitost nahlédnout pod ruce zkušeným floristům, kadeřnicím nebo vizážistkám a vyvrcholením všeho pak bude autentický svatební obřad, kterého se můžete zúčastnit jako svatební hosté.

V neděli 28. 9. 2014 od 13 hodin zvou pořadatelé nejenom snoubence do pohádkových prostor zámku prožít příjemné odpoledne s bohatým doprovodným programem v tom pravém svátečním duchu, a to svatebním!

Program:

  • Workshop na téma svatební přípravy, etiketa, osobní image a trendy 2015
  • Líčení, kadeřnická a floristická show
  • Příprava nevěsty a ženicha na den D
  • Módní přehlídky prádla, společenské a svatební módy
  • Svatební obřad naživo

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji na Informačním centru ve Slavkově u Brna za 60 Kč, na místě budou za 100 Kč.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...