Dům umění, laterna magika

Vila Löw-Beer bude v sobotu hostit svatební veletrh

svatebni veletrh brnoBrno, 11. ledna 2018 – V sobotu 13. ledna se ve Vile Löw-Beer v Brně uskuteční již třetí svatební den připravený ve spolupráci se svatební koordinátorkou Veronikou Polehlovou. Od 10 do 16 hodin si můžete přijít vybrat z nabídky profesionálních dodavatelů svatebních služeb a informovat se například i o možnostech uspořádání obřadu ve vile.

Budoucí nevěsty jistě zaujme výstava svatebních a společenských šatů i obleků, během dne proběhnout také dvě módní přehlídky. Na rozdíl od loňského ročníku budou letos zaměřeny na současnou svatební módu. Na přehlídky se můžete těšit ve 12.00 a v 15.00 hodin. Uvidíte modely salonu LENA.BE známé brněnské módní návrhářky Magdalény Bergmanové a zakázkového krejčovství DELOR.

A co vás kromě módy dále čeká? Ochutnáte svatební cukroví od Sweets by Anett a vína z moravského rodinného Vinařství Nosreti. Prohlédnete si originální svatební oznámení z dílny Petry Zobačové a květinová aranžmá studia AMMI. Můžete si vyzkoušet svatební líčení nebo účes, k dispozici vám bude vizážistka Monika Morawitzová a kadeřnice Lucie Lojkásková. Prohlédnete si práci svatebních fotografů Photo Nejedlí a Tomáš Michna Photography, nebude chybět profesionální DJ ani živá kapela. Nezávazně můžete využít konzultace se svatebními koordinátorkami. Celým dnem vás provede moderátor Hitrádia City Jiří Flaisig.

Vstupné na akci je 75 Kč, všechny vstupenky budou slosovány a na výherce čekají zajímavé ceny.


Související články:
VINFEST BRNO 2019

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tvrdonice - Podluží v písni a tanci
Den otevřených sklepů Dolní Bojanovice 2019
Vinex 2019 - veřejná prezentace vín