Nejnovější svatební trendy v sobotu v Králově Poli

Brno, 10. března 2016 - Jako filmové hvězdy se budou cítit návštěvníci Nákupního centra Královo Pole, kteří navštíví tuto sobotu 12. března druhý ročník oblíbené akce Svatební proměny 2016.

svatba svatebni prstynky

Ve spolupráci s partnery akce čeká na návštěvníky zábavná celodenní show spojená s výstavou svatebních šatů, šance získat svatbu téměř zadarmo, ale hlavně možnost zúčastnit se kompletní proměny z rukou zkušených kadeřníků, vizážistů, stylistů a odborníků z módní branže.

Pro všechny zájemce, kteří by rádi vyladili svou vizáž nebo se chtěli dozvědět poslední trendy z oblasti módy, svatebních šatů, moderních svatebních dekorací nebo aranžování květin, budou na místě připraveni přední čeští profesionálové v daných oborech:  

Přehlídku moderních svatebních šatů připravila návrhářka Marie Zelená, která mimo jiné obléká české celebrity a je autorkou šatů pro finalistky České Miss i celé řady dalších soutěží krásy.

Svatební šaty předvedou známé tváře z předních českých přehlídkových mol a televize. Například Česká Miss Aneta Vígnerová.
Komentovanou květinovou show a povídání o svatebních trendech, kyticích a dekoracích se s noblesou zhostí duo Vojtěch Čech a Vojtěch Lazecký, oceňovaní čeští floristé.

Každý může být krásný
Protože si velkou popularitu v rámci prvního ročníku vysloužila možnost kompletní proměny od hlavy až k patě včetně líčení a oblečení, rozšířili organizátoři pro druhý ročník tým odborníků, aby bylo možné pomoci více zájemcům o změnu vizáže. Proměnou v sobotu proto projde celkem 35 zájemců. Voucher na proměnu je možné získat v soutěži rádia Kiss Hády, Brněnského Deníku nebo na FB Nákupního centra Královo Pole. Každý účastník proměny získá kromě jiného také fotografií před proměnou a po ní.  

„Svatební proměny 2016 dokáží oslovit nejen ty, kteří výhledově hodlají uzavřít sňatek manželský, ale také všechny se zájmem o květinové aranžmá, dekorace nebo aktuální módní trendy. Díky přítomným odborníkům je sobotní akce rovněž velkou příležitostí pro všechny, kteří by rádi změnili svou vizáž nebo si jen nechali v této oblasti profesionálně poradit,“ upřesnil Tomáš Knop, marketingový koordinátor Nákupního centra Královo Pole.

Pro děti je připraven dětský koutek zdarma a další aktivity jako například malování na obličej nebo dětské tetování. Vyvrcholením sobotní akce bude slosování o svatební balíček v hodnotě 60 000 korun.

Program:

  • 11:00 – 11:30    Zahájení akce Svatební proměny 2016
  • 11:30 – 11:45    Vojtěch Čech a Vojtěch Lazecký - povídaní o současných svatebních trendech
  • 13:00 – 13:45     Komentovaná květinová show Carmen flora -svatební kytice, dekorace, šaty
  • 14:00 – 14:30     Ukázka proměny nevěsty a ženicha na podiu
  • 15:00 – 15:30    Přehlídka svatebních šatů módní návrhářky Marie Zelené
  • 15:30 – 16:00     Trendy odívání svatebních hostů
  • 16:00 – 16:30    Přehlídka svatebních šatů módní návrhářky Marie Zelené
  • 16:30 – 16:45    Vojtěch Čech a Vojtěch Lazecký - svatebních kytice a šaty pro sezonu 2016
  • 16:45        Losování Svatebního balíčku v hodnotě 60.000Kč a ostatních cen
  • 17:00         Ukončení akce

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...