Casting v Brně bude hledat možnou budoucí českou miss

Brno, 9. října 2019 – Odbornou porotu se budou v sobotu 19. října svým šarmem a půvabem snažit okouzlit ty nejkrásnější dívky z celé jižní Moravy. V brněnském Králově Poli se totiž uskuteční jediný jihomoravský casting soutěže Miss Czech Republic 2020.

budouci miss casting

Od 16 hodin budou dívky v Nákupním centru Královo Pole bojovat o účast v dalším kolem populární soutěže. Do castingu se mohou zapojit ženy mezi 17 až 25 lety. Na konkurz by si s sebou měly přinést občanský průkaz, koktejlové šaty, boty na podpatku a tmavé džíny.

O tom, které dívky v soutěži postoupí, bude v Králově Poli rozhodovat porota složená z předních českých modelek. Kromě zakladatelky a ředitelky soutěže Taťány Makarenko, vítězky Miss Czech Republic z roku 2019 Denisy Spergerové a první české Miss Earth Terezy Fajksové v ní zasednou také modelky Andrea Prchalová, Hana Vágnerová nebo Lucia Kovandová.

Až do 19 hodin bude celou akcí provázet moderátorka, modelka a herečka Eva Decastelo, casting svým vystoupením

zpestří také zpěvačky Sharlota a Adéla Částková.
Casting soutěže Miss Czech Republic se v Nákupním centru Královo Pole koná už podruhé. „Loni měli lidé o akci obrovský zájem. Do castingu se přihlásilo 33 dívek a velké množství lidí si odpoledne užilo v roli diváků. Také proto jsme se rozhodli akci zopakovat i letos,“ popsala marketingová manažerka centra Edita Smělíková.

Soutěž krásy Miss Czech Republic má tradici už od roku 2010, kdy ji ještě pod názvem Miss Face založila modelka Taťána Makarenko. Záměrem bylo uspořádat pro dívky od 17 do 25 let soutěž, ve které nerozhoduje pouze výška nebo míry, ale především půvab a sympatie. Od roku 2015 pak vítězky soutěže reprezentují Českou republiku na mezinárodní úrovni. Kromě jiného jezdí vítězka Miss Czech Republic reprezentovat na soutěž Miss World. Už od svého založení je nezbytnou součástí celé soutěže charitativní aspekt, který se odráží i ve sloganu „Krásné tváře pomáhají“. Miss Czech Republic podporuje Českou neonatologickou společnost.

Program:

  • 16:00 registrace účastnic castingu
  • 17:00 zahájení castingu
  • 17:45 vystoupení Sharloty
  • 18:00 Fashion show
  • 18:30 vystoupení Adély Častkové
  • 19:00 Fashion show
  • 19:15 slavnostní vyhlášení
  • 19:00 autogramiáda hostů

Související články: