Do Králova Pole se v sobotu chystají pohádkové bytosti

Brno, 4. září 2019 – Vodník, hejkal, princezna, čarodějnice i další pohádkové postavy se už tuto sobotu sejdou v Králově Poli. Vyroste tam totiž Pohádkový Krpoles, který dětem zpříjemní návrat z prázdnin zpátky do školních lavic.

pohadka princezna

Na víc než dvě desítky pohádkových postav se mohou děti přijít podívat už v sobotu 7. září od 12 hodin k Nákupnímu centru Královo Pole. „Ve dvanáct hodin akce odstartuje a od té doby bude o zábavu pro děti i dospělé postaráno. Kromě sedmi stanovišť s jednoduchými úkoly a pohádkovými postavami, které děti provedou celým pohádkovým lesem, se mohou návštěvníci těšit i na vystoupení taneční skupiny Street Soul a taneční workshop nebo na divadelní představení pro děti,“ uvedla marketingová manažerka centra Edita Smělíková.

V pohádkové bytosti se promění také děti - na tvář si budou moci nechat namalovat jakýkoliv motiv. K zabavení jim poslouží i tři nafukovací hrady, horolezecká stěna nebo speciální Mattel zóna.

Děti se mohou registrovat v sobotu od 12 hodin u bílého stanu s nápisem registrace. „Každé dítě dostane soutěžní kartu na sbírání razítek. Po nasbírání všech razítek získá dárkovou tašku,“ popsala Edita Smělíková. Vstupné je stejně jako v předchozích letech zdarma.

Program:

  • 12:00 Oficiální zahájení akce
  • 13:00 Animátorský program (soutěže pro děti i dospělé)
  • 13:30 Vystoupení taneční skupiny Street Soul + taneční workshop
  • 14:00 Animátorský program (soutěže pro děti i dospělé)
  • 15:30 Vystoupení taneční skupiny Street Soul + taneční workshop
  • 16:00 Divadélko pro děti – O Šípkové Růžence
  • 17:00 Animátorský program (soutěže pro děti i dospělé)

Související články:

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF