Klimatex

TIC nabízí Valentýna na radniční věži, v kině či v podzemí

Brno, 10. února 2019 – Svátek zamilovaných je u nás tradičně na 1. máje, ovšem co s Valentýnem? Někteří ho ignorují, druzí se podvolí a bezduše utrácí za růžové kýče. Turistické a informační centrum nabízí využít příležitosti a prožít s vašimi milovanými rande, na jakém ještě nebyli.

Nebeská výšina
Vystoupejte společně na samý vrchol Staré radnice a dopřejte svému vztahu nadhled a slibnou vyhlídku. Dostanete welcome drink, růži a sladkou tečku. To však není vše. Ať se máte na co těšit i v budoucnu, budete zařazeni do slosování o oblečení plné barev, ručně vyráběné šperky nebo poukaz na relax ve wellness centru – prostě Valentýn na výši.
Věž Staré radnice, Radnická 8, 14. února 17.00 – 22.00, 240 Kč/pár

Pekelná hlubina
Ponořte se společně do brněnského podzemí, zbavte svůj vztah povrchnosti a dodejte mu hloubku. I zde vás přivítáme skleničkou, růží, sladkostí a budete zařazeni do soutěže o lístky na divadelní představení Milenci nebes nebo dárek z naší produkce. Vyberte si jednu ze tří speciálních prohlídek s omezenou kapacitou a poznejte tajemství středověkých chodeb. Jen si dejte pozor, abyste se milostně opojení v přítmí labyrintu neztratili a neukázali víc, než chcete (prostory jsou kompletně monitorovány kamerami).
Labyrint pod Zelným trhem, Zelný trh 21, 14. února, časy prohlídek: 16.30, 17.30, 18.30, 320 Kč/pár

Někdo to rád horké v kině
Kde by byli zamilovaní bez kin? Kino Art na ně nezapomnělo a přichází hned se dvěma návrhy. Filmová přehlídka Bloody Valentine názvem naznačuje, že je určena zejména těm, kteří tento svátek v lásce zrovna nemají. Termín konání od úterý 12. do soboty 16. února však odhaluje opak. Nejenže můžete Valentýna oslavit hned čtyřikrát, ti z vás, kteří ještě nejsou rozhodnutí, mohou vyzkoušet až čtyři nápadníky.

A pokud vás letos Amor ještě nezasáhl a štěstí v lásce se vám vyhýbá, máte dvojnásobnou příležitost si to vynahradit ve hře. Vyhrajte, co si zasloužíte, ve Filmovém kvízu #3 s podtitulem Romantika. Mezi cenami jsou volňásky do Artu, DVDčka, filmová překvapení a možná i čokoládová srdce. Konání: 14. 2. a 20. 2. v 19:00.


Související články: