Židenický areál Bzzzukot v sobotu oživí festival pro malé i velké

festival bzzzukot brnoBrno, 6. června 2018 – Slunce svítí a teploty se šplhají k tropické třicítce. Léto už je jednoznačně tady, a tak se ho v Židenicích rozhodli jak se patří uvítat. V sobotu 9. června od 14 hodin pořádá tamní Společenské centrum Karas ve venkovním areálu Bzzzukot druhý ročník festivalu s názvem Léto na Bzzzukotu.

„Lidé měli loni o akci velký zájem, tak jsme se ji rozhodli zopakovat i letos. Festival opět nabídnezábavu pro celou rodinu,” uvedla organizátorka akce Jana Šťastná. Podle ní se nejmenší děti mohou těšit zejména na výtvarnou dílnu Společenského centra Karas, rukodělnou dílnu DDM Helceletka - pobočka Fantázie, skákací hrad, malování na obličej, židenické dobrovolné hasiče a na zábavu s auty na dálkové ovládání.

„Pro ty starší jsme připravili dva workshopy v jízdě na skateboardu, dva workshopy v parkouru a dva workshopy ve hře na ukulele. Všechny jsou zdarma a vybavení si děti půjčí přímo na místě,” upřesnila Šťastná.

Celé odpoledne bude na Bzzzukotu hrát DJ Vinfield, v 18 hodin ho vystřídá oblíbená kapela FruFru, která se během svého bezmála desetiletého působení představila na stovkách pódií v České republice i ve světě. Ve 20 hodin pak akci svým koncertem uzavře uskupení Carpet Cabinet.

Na své si přijdou i milovníci dobrého jídla. Po celou dobu budou mít lidé na akci možnost ochutnat speciality nejrůznějších židenických podniků. Moderování Léta na Bzzzukotu se ujala populární brněnská stand up komedička Adéla Elbel.


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN