VUT

Blešák na Flédě láká na originální kousky

Brno, 2. března 2017 - Milovníci originálních kousků, starožitných předmětů a dobrého jídla si přijdou 5. března na své. Na Flédě se bude konat tradiční Blešák. Celkem se na trhu sejde téměř 50 prodejců. Jarmark nabídne kromě zboží z druhé ruky i handmade výrobky a veganské a bezlepkové občerstvení. Vstup na Blešák je zdarma.

Blešák k Flédě neodmyslitelně patří již několik let a mezi Brňany je velmi oblíbený. Kdo zavítá v neděli 5. března mezi 14:00 a 17:00 na Flédu, může se těšit na designové diáře, starožitnosti, knihy, komixy, staré vinyly, sportovní vybavení, kosmetiku a retro věcí. Nebudou chybět ani prodejci s vlastnoručními výrobky a prodejci s domácím sladkým i slaným občerstvením. Zároveň však trh nebude ochuzen o nabídku oblečení pro děti, dospělé a dokonce i pejsky.

Bleší trh patří k oblíbeným doplňkovým akcím, které tým klubu Fléda pořádá. Za pět se z trhu stala událost, na kterou se pravidelně hlásí přes 100 prodejců a navštíví jej stovky nakupujících. Akce se koná několikrát ročně.


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Jazzfest Brno 2018 - Kenny Barron

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

ETA - šrotovné