Technické muzeum zahájí turistickou sezónu na vodním mlýně ve Slupi

vodni-nahonBrno, 4. dubna 2013 - Technické muzeum v Brně v prostorách Vodního mlýna ve Slupi připravilo na sobotu 6. dubna první akci, která se na externích památkách TMB koná a kterou bude zároveň zahajovat turistickou sezónu. Přijďte i vy do budovy renesančního mlýna přivítat jaro!

Akce je určena pro širokou veřejnost, zejména pro rodiny s dětmi. Pro návštěvníky bude od 10 do 17 hodin v prostorách expozice připraveno několik stanovišť se zábavnými úkoly a drobnými odměnami pro ty, kteří splní všechny úkoly - to vše s tématikou jara, mlýnů a mlynářství.

Na návštěvníky čeká výtvarná dílnička, písničky o jaru a mlynářích, rozeznávání obilovin, povídání o mouce a mletí a další program.
Mlýn bude otevřen na základě zakoupení vstupenky dle regulérního vstupného. V 15 hodin proběhne v rámci této akce oficiální zahájení sezóny na technických památkách za účasti zástupců Technického muzea v Brně, při kterém budou také představena nová loga externích památek ve správě TMB, která byla vytvořena ve spolupráci s Ústavem audiovizuální tvorby Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Zdroj: TMB


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)