Strážníci v Brně nezaznamenali během Dušiček žádnou krádež

Brno, 5. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Žádnou krádež nezjistili strážníci v Brně během dopravně bezpečnostní akce v rámci Památky zesnulých. V pondělí o tom informovala mluvčí brněnských strážníků Denisa Kapitančiková. Policisté hlídali hřbitovy už od soboty 27. října až do neděle 4. listopadu. "Nejnavštěvovanější byl už tradičně Ústřední hřbitov a jeho okolí," řekla mluvčí.

Pieta-za-mrtve-hokejisty-brno-nam-svobody-krystof-turek

Podle ní bylo rušno ale i na dalších brněnských hřbitovech. Policisté zajišťovali pořádek v Králově Poli, Řečkovicích, Jehnicích, Vranově, Žebětíně, Slatině, Tuřanech, Židenicích, Komíně, Líšni, Soběšicích a v Lelekovicích.

V soibotu odpoledne našla hlídka ležet opilého muže u zdi Ústředního hřbitova. Skončil na protialkoholní záchytné stanici.

Lenka Horáková, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    
Nejbližší akce

Žádné události