Policisté chytili zloděje ve chvíli, kdy vykrádal penzion v centru Brna

Brno, 12. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Dva roky vězení hrozí zloději, kterého policisté přistihli přímo při vykrádání penzionu v centru Brna. Policejní mluvčí Andrea Straková v neděli řekla, že čtyřicetiletý muž při vloupání do restaurace napáchal škody za třicet tisíc korun.

Policie-pomahat-a-chranit-KT_thumb_thumb

"Zloděje, který si chtěl odnést cigarety, doutníky a peníze, zatkla hlídka přímo při činu," řekla Straková s tím, že policisty včas zavolal hoteliér.

Do penzionu se pokusil vloupat dveřmi, ale dovnitř se nedostal. Nakonec vnikl do restaurace oknem, odkud si hodlal odnést čtyřiadvacet krabiček cigaret, doutníky a peníze. "Způsobil škodu třicet tisíc korun. Za krádež mu hrozí dva roky vězení," doplnila policejní mluvčí.

Jiří Nováček

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...