Brno zažije 1. ročník Bongo festivalu

bongoBrno, 8. června 2011 - Ideální příležitost jak začít vesele letní prázdniny se nabízí v Brně. První ročník nového Bongo festivalu pro děti i jejich rodiče proběhne ve čtvrtek 30. června 2011, v den kdy se předává vysvědčení a je čas začít užívat si léta.  Ten den se v hale rodinného zábavního parku Bongo a jeho okolí rozhodně nudit nebudete.

K vidění zde budou divadelní pohádky, klauni, kejklířské kousky, na podiu se představí kapely, které budou hrát jak pro dětské návštěvníky tak jejich rodiče. Pro děti je navíc přichystána řada soutěží a různých her. Pokud se dětský návštěvník rozhodne splnit veškeré úkoly, které na něho čekají, bude velmi zajímavě odměněn.

Protože prestižní hudební vydavatelství Indies Scope a hala Bongo spolupracovali již na vydání alba 3B – Bongo Bonboniéra (www.indies.eu/alba/721/bongo-bonboniera/),  je logické, že hudební účinkující na festivalu budou převážně ti, kteří přispěli skladbou na toto album pro děti. Těšit se můžete na Petra Skoumala, Poletíme?, Jablkoň, Žamoboši a Jananas. Z divadel zde bude k vidění Anička a Letadýlko, Divadlo Líšeň a Divadlo Kufr, které se bude prezentovat hned dvěma představeními. Celým festivalem bude provádět klaun a kejklíř Pupa, kterého si určitě pamatujete i z účinkování v televizní Talentmánii.

Začíná se hned po obědě, brána se otevírá ve 12:30. Zvýhodněnou vstupenku za 99,- Kč je možné koupit předem buď online, přímo v hale Bongo nebo v obvyklých brněnských předprodejích (BKC, Indies, Kudrna, Student Agency). Cena na místě pak bude 149,- Kč. Součástí vstupenky je i celodenní vstup do haly Bongo, který samostatně stojí  149,- Kč.  

celým festivalem bude provázet:
kejklíř PUPA

hudba:
Jablkoň
Petr Skoumal
Poletíme?
Žamboši
Jananas

divadelní představení:
Klaunérie (divadlo Kufr)
Tančíček (divadlo Kufr)
Jezevec na borovici (divadlo Líšeň)
Království (Anička a Letadýlko)

Pro všechny dětské návštěvníky bude navíc kromě atrakcí haly Bongo připravena "bojovka", při splnění všech úkolů čeká na úspěšného účastníka odměna.


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Inzerce

Kulturní akce v Brně

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Ocean48
Velkobílovická vína