Vyhrajte vstupenky na festival Henry Lee Fest

Brno, 30. srpna 2013 – V netradičním prostředí tovární haly Zbrojovka se v sobotu 14. září uskuteční první ročník hudebního festivalu Henry Lee Fest. Festival pojmenovaný po postavě z písní Nicka Cavea nabídne průřez tuzemskou alternativní scénou. Vystoupí například Sunshine, Psí vojáci nebo The Plastic People of the Universe. S portálem iBrno.cz máte možnost dostat se na tuto akci úplně zadarmo.

henry lee fest

„Henry Lee Fest je festival bez kompromisů, festival kapel, které mají sdělení," charakterizují akci organizátoři.  Na dvou pódiích zahrají kapely Sunshine, Psí Vojáci, The Plastic People Of The Universe, My Dead Cat, Please The Trees a další. Budou se také promítat koncerty Nicka Cavea, The Birthady Party, film o Rowland S. Howardovi a o Joy Division.

Soutěž:

Kolikátý roční festivalu Henry Lee Fest se letos v Brně koná?
  1. první
  2. druhý
  3. třetí

Soutěžíme o deset vstupenek na festival Henry Lee Fest, který se uskuteční 14. září v Brně. Pět vylosových výherců obdrží po dvou vstupenkách. Správné odpovědi zasílejte do 10. září 2013 na adresu redakce nebo na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte heslo "festival". Výherci budou kontaktováni redakcí.
 

Tovární hala Zbrojovka na lazaretní ulici se otevře v 17.00. Předprodej vstupenek v ceně 390 Kč zajišťují sítě Ticketpro, Ticketportal a Ticketart. Hlavní brněnský předprodej je v Indies na Poštovské 2. Akci pořádá Agentura Mersey.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
192021232425
26272829   
Nejbližší akce
22.02. Agadir: Na strunách naděje, Siarhi..