JazzFestBrno: Vyhrajte vstupenky na Supertrio a Milo Suchomel Groove Sextet

Brno, 12. dubna 2013 – Mezinárodní hudební festival JazzFestBrno je v plném proudu. V jeho rámci odehrají svůj koncert 30. dubna také uskupení Supertrio (Charrette/Štveráček/Šoltis) a Milo Suchomel Groove Sextet. S portálem iBrno máte možnost se na tato vystoupení dostat zcela zdarma. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku.

CharreteBrian

Newyorský varhaník Brian Charette spolupracoval už s celou řadou špičkových hudebníků od Joni Mitchella po Lou Donaldsona. Pochlubit se může také nominací na Grammy. V Česku má svůj druhý domov a jeho Supertrio je jednou ze zásadních sestav, které tu dal dohromady. Přijďte si vychutnat poslední večer letošního JazzFestuBrno.

Soutěž:

Brian Charette zahraje na festivalu JazzFestBrno 30. dubna. Kde to bude?
  1. v Besedním domě
  2. v Kulturním centru Semilasso
  3. v klubu Alterna

Dva vylosovaní výherci obdrží po jedné vstupence na vystoupení. Správné odpovědi zasílejte do čtvrtka 25. dubna 2013 na adresu redakce nebo na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte "Supertrio". Výherci budou kontaktováni redakcí.
 

 (red), foto: Brian Charette, archiv pořadatelů JezzFestBrno

 


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...