Tišnov rozezní Festiválek U Palce

Brno, 12. června 2013 – Tuzemskou etnickou, alternativní, balkánskou a rockovou muziku představí již počtvrté originální multižánrová hudební akce Festiválek U Palce. Na nádvoří barokního domu v Tišnově vystoupí 13. července například legendární Tony Ducháček a Garage, oblíbení Čankišou, cikánská kapela Mário Bihári a Bachtale Apsa nebo momentálně nejlepší reggae dvojka Mr.Cocoman + Dr Kary.

festivalek u palce

Součástí programu budou i doprovodné akce. Návštěvníci si pochutnají na cizokrajném, ale také domácím vegetariánském i masovém občerstvení, míchaných nápojích a nápojích od regionálních dodavatelů a menších pivovarů.

Start akce je v 13.00, vstupné v předprodejích činí 240 Kč, na místě 290 Kč. Lístky jsou k dostání v tradičních předprodejích v Brně a v Tišnově. Vstupenky přímo do mobilu můžete zakoupit přes službu smsticket.cz.

(red), foto: Festiválek U Palce 2012, archiv pořadatelů


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...