Vinné sklepy Valtice zvou na vinařskou tour pěšky i na kole

Brno/Valtice, 12. června 2013 - Společnost Vinné sklepy Valtice pořádá 22. června prohlídku vinic pěšky i na kole zpestřenou ochutnávkami a zábavnými soutěžemi. Nenechejte si ujít zajímavou možnost návštěvy úrodných moravských vinic ochutnat výtečná vína.

hrozny otevrenesklepy.cz250

Po velkém úspěchu vinařské tour v předcházejících letech jsou tentokrát připraveny dvě varianty. Milovníky vína, kteří preferují pěší turistiku, autobusy odvezou do Dolních Dunajovic, kde následuje prohlídka vinic s výkladem o historii a jedinečnosti tohoto mikroregionu a ochutnávka vín vyrobených z hroznů, které dozrály právě na těchto krásných vinicích. Celý výlet bude zakončen prohlídkou předního moravského vinařství – Vinařství Kovács spojenou s degustací.

Cyklisté se mohou vydat na středně náročnou trasu dlouhou cca 25 – 30 km po lichtenštejnských a vinařských stezkách v okolí Valtic. Start je vždy v 9:30 u Zámeckého sklepa ve Valticích a předpokládaný konec akce ve 13 hodin. Účastnický poplatek je 200 Kč a zahrnuje také skleničku, nealko pití, občerstvení a 6 vzorků výtečných vín z produkce Vinných sklepů Valtice a Vinařství Kovacs.

Z organizačních důvodů je nutná předchozí rezervace. Chcete-li prožít nezapomenutelné dopoledne na vinici, nezapomeňte se nejpozději do 12. června přihlásit na tel./fax: 519 353 530, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Akce S vínem pěšky i na kole se uskuteční pouze za příznivého počasí.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...