Kateřinská přehlídka vín 2011 v Tuřanech

Brno, 16. listopadu 2011 - Vinotéka Vlastimil Job Vás srdečně zve na již XII. Kateřinskou přehlídku ročníkových a přívlastkových vín, která se bude konat dne 19. listopadu 2011 od 13:00 do 20:00 hodin v prostorách tuřanské sokolovny. Letošní ročník bude zároveň pojat jako již devátý memoriál pana Vlastimila Joba, zakladatele tradice Kateřinského koštu vín v Tuřanech.

vino-bile250

 

 


Na co se můžete těšit:

  • volná degustace více než 150 vzorků vynikajících vín z prestižních jihomoravských vinařství (za koštované vzorky vín po zaplacení vstupného již neplatíte!)
  • prodej degustovaných vín přímo od vinařů
  • v ceně vstupenky slevový poukaz v hodnotě 50,-Kč na nákup vín během akce
  • muzika "Mládí z Čejče"
  • výstava obrazů paní Jitky Mazánkové
  • bohatá tombola
  • občerstvení zajištěno


Bude pro vás připravena volná degustace více než 150 vzorků vín té nejvyšší kvality z cca. dvaceti prestižních jihomoravských vinařství. Svá vína zde budou osobně prezentovat taková vinařství jako například Vinařství Maděřič z Moravského Žižkova, Vinařství Vladimír Tetur z Velkých Bílovic, Rodinné vinařství Jedlička&Novák z Bořetic, Vinařství Perla vín se svým polosladkým vínem Ledová Královna, Vinařství Esterka z Čejkovic, , Vinařství Drápal se slámovými víny známými z filmu 2BOBULE, Vinařství Musilovi z Dolních Kounic, Vinařství Volařík z Mikulova, Vinařství Metroflora z Milotic a další. Řada těchto vinařství získala také významná ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích.

Nespornou předností Kateřinského koštu je také to, že svá vína prezentují sami majitelé či sommeliéři z těchto předních vinařství, kteří Vám mohou poskytnout zajímavé informace o jimi prezentovaných vínech. Hudební doprovod Kateřinského koštu bude zajišťovat cimbálová muzika "Mládí z Čejče". U cimbálu si můžete zazpívat i zatancovat.

V prostorách věnovaným Kateřinskému koštu a prezentaci vín bude své obrazy s motivy zejména Pálavy a přilehlých vinohradů vystavovat paní Jitka Mazánková. Vystavené obrazy bude možno na této akci také zakoupit.

Připravena je také tombola s hodnotnými cenami v podobě elektroniky, šperků, kosmetiky, uzenářských výrobků, květinové výzdoby či sladkého pečiva. Teplá i studená kuchyně a další občerstvení zajištěno.

Cena vstupného 250,-Kč
V ceně vstupného je slevový kupón v hodnotě 50,-Kč na nákup vín přímo od výrobců.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...