Komedii Mnoho povyku pro nic zhlédlo téměř pět tisíc diváků

Brno, 28. července 2014 – Premiéra hry Mnoho povyku na brněnských Letních shakespearovských slavnostech splnila očekávání. Všechna představení byla vyprodána a představení zhlédlo téměř pět tisíc diváků.

MPPN

Vysokou návštěvnost podpořilo i počasí, které se vždy ve správný okamžik umoudřilo a dovolilo, aby se na nádvoří hradu Špilberk odehrál Shakespearův příběh lásky, intrik i lží. V premiéře excelovali představitelé hlavních rolí Petra Horváthová (Beatrice) a Václav Jílek (Benedikt).

Pořadatelé si pro letošní ročník Letních shakespearovských slavností připravili pro diváky vítanou změnu v podobě pravidelné dopravy až pod hradby hradu. Zatím jej však návštěvníci festivalu dostatečně nevyužívají a raději riskují pokuty za nedovolené parkování, neboť vjezd autem na hrad je zakázán.

Komedii budou následovat čtyři úspěšné kusy předešlých ročníků: Sen noci svatojánské, Richard III., Zkrocení zlé ženy a Veselé paničky windsorské.

Hlavním partnerem festivalu je investiční skupina PPF. Letní shakespearovské slavnosti v Brně pořádá Turistické informační centrum města Brna, Agentura Schok ve spolupráci s Ogilvy & Mather Morava a Muzeum města Brna.

(red), foto: archiv pořadatelů


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  3  4
  5  6  7  8  911
12131415161718
19202125
26272829  
Nejbližší akce
30.09. Večer s kytarou: Igor a přátelé..
13.10. Agadir uvádí... Moravské souzpěvy..
22.10. ASTROVÍKEND - Dny tajemna a zdraví..