Nové hlasy ve vysílání Českého rozhlasu Brno

Brno, 11. února 2014 - Od začátku února slyší naši posluchači v ranním a odpoledním vysílání hlasy nových moderátorů. Jsou jimi Jarka Eliášová a Milan Noha. Během února se portfolio moderátorů ještě rozšíří o hlas Jarky Vykoupilové.

milan noha cesky rozhlas brno

Jarka Eliášová není v éteru žádným nováčkem. Deset let mluvila na posluchače z brněnského komerčního Rádia Petrov. Svým příjemným hlasem bude každý všední den od 5 do 9 hodin probouzet naše posluchače na jižní Moravě a ve Zlínském kraji v pořadu Dobrý den, Moravo! Je to sečtělá žena, která též pracovala jako knihovnice a vystudovala dramatickou výchovu. Divadlo má jako svého velkého koníčka. Působí v amatérském spolku Prádelna.

Po několikaleté přestávce se k posluchačům Českého rozhlasu Brno vrací Milan Noha, který předtím než z Brna odešel, provázel ranním vysíláním jedenáct let. Poté dva roky působil ve vedení Horáckých novin a přes moderování v sesterské Dvojce Českého rozhlasu se vrací do Českého rozhlasu Brno. „Návrat k mikrofonu do Brna je pro mě něco jako výhra v loterii. Splnil jsem si sen a teď bych rád plnil přání příjemných chvil s našim vysíláním posluchačům,“ upřímně se vyznává Milan Noha. Od pondělí do pátku od 13 do 16 hodin uslyšíte jeho hlas v magazínu Rendez-vous plném českých i světových evergreenů i moravských písniček a spoustou zajímavých hostů a informací.

Poslední jmenovaná, Jarka Vykoupilová, též působila v komerčním rádiu v Brně a její hobby je též divadlo. Jarku Vykoupilovou uslyšíte v úterním vysílání dopoledního pořadu Apetýt, kde se bude střídat s moderátorkou Monikou Brindzákovou, která již nebude průvodkyní ranním vysíláním. Další moderátorka Markéta Jetelová, kterou naši posluchači znají z Dobrého rána, Moravo!, bude tento pořad moderovat pouze v sobotu a v neděli.

Na četné žádosti posluchačů byla do vysílání zařazena i repríza ranního Deníčku Josefa Veselého ve všední dny ve 14.20 hodin.

Zdroj: ČRO Brno


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141516171820
212223252627
282930    
Nejbližší akce

Žádné události