Vánoční zpívání s Českým rozhlasem Brno

Brno, 30. listopadu 2012 - V pondělí 3. prosince, jeden den po první adventní neděli, začíná v Českém rozhlase Brno tradiční Vánoční zpívání. Těšení na Vánoce si mohou především naši malí posluchači zpříjemnit zpíváním koled a vánočních písní živě ve vysílání Českého rozhlasu Brno.

klavir-klavesy-detail

Zazpívat si můžete v Českém rozhlase Brno třikrát denně ve všední dny v pořadech Dobré ráno (v 7.20 hodin), v Apetýtu (v 10.20hodin) a v Rendez-vous (ve 14.50 hodin) s použitím telefonních čísel 542 215 678 nebo 542 218 484.

„Zavolají-li posluchači do Českého rozhlasu Brno ve správný čas, mohou se potěšit nejen zpěvem svých dětí a vnoučat, ale navíc získat pěkný dárek pod stromeček,“ dodává k soutěži šéfredaktorka Hana Ondryášová. Pro zpěváčky máme připraveny poukázky do hračkářství a na dovolenou, čokolády a knihy. Vánoční zpívání bude ve vysílání Českého rozhlasu Brno až do 21. prosince.

Zdroj: Český rozhlas Brno


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně