Fléda se pátečním koncertem připojí k charitativnímu projektu Movember

Brno, 27. listopadu 2012 – Jako sraz sňatkových podvodníků bude možná vypadat páteční večer na Flédě. Klub se připojil k mezinárodní charitativní akci Movember, která má za cíl upozornit na riziko rakoviny prostaty a jejímž poznávacím znakem jsou mužné knírky. Programu pátečního večera bude vévodit koncert francouzské kapely Dat Politics. Z každé zakoupené vstupenky Fléda věnuje 10 Kč na podporu Movemberu.

fleda_movemberparty

V České republice je rakovina prostaty nejčastější formou rakoviny u mužů – každý rok jich na ni zemře 1 600, což odpovídá počtu 13 denně, diagnostikována je u pěti tisíc mužů ročně. Movember vyzývá každý rok v listopadu muže z celého světa, aby si vypěstovali knír, pomohli tak získat finanční prostředky a zvýšit povědomí o této zrádné nemoci. Statisíce jich na výzvu reaguje. U nás probíhá akce počtvrté a k světovým osobnostem jako jsou Daniel Craig, Orlando Bloom, Johny Depp se přidávají ty české – Ondřej Brzobohatý, Roman Holý, Matěj Ruppert, Jan P. Muchow, Jakub Kohák a mnozí další.

Muži, ženy, s knírkem či bez mají ojedinělou šanci podpořit tento projekt v Brně, kde se 30. listopadu připojuje k této charitativní akci brněnský klub Fléda. Lidi se mohou těšit nejen na množství kníratých týpků, které se jen tak nevidí, ale i na kultovní elektro popovou dvojici Dat politics z Francie. Jejich koncerty jsou explozí pozitivní energie a nenechají žádnou taneční nožku klidnou. No a zatančit si na jejich zábavné synthdisco spolu s desítkami „sňatkových podvodníků" a přispět tím na dobrou věc, je nabídka, která se neodmítá! Součástí akce bude i soutěž o hodnotné ceny, které vyhraje nejhezčí, nejdelší a nejbizarnější knír a párty s Ava Djs a Cat Flu DJs až do rána.

Movember je složenina anglického slangového výrazu pro knírek a názvu měsíce listopad. Projekt funguje v Kanadě, Jihoafrické republice, Finsku, Nizozemsku, Dánsku, Norsku, Belgii, České republice, Španělsku, Hong Kongu, Singapuru, Francii, Německu, Švédsku, Švýcarsku a Rakousku. Lidé pěstují nebo podporují pěstování kníru, registrují se na Movember.com a pomáhají tak bojovat s rakovinou prostaty.

V předprodeji lze zakoupit speciální vstupenku za 120 CZK (pro účastníky soutěže o knír po akreditování na stránkách Flédy a pro studenty VUT a MU), ostatní dají za vstup 180 Kč, na místě pak 220Kč.

(red), foto: archiv klubu Fléda


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události