Volič nařknul předsedu komise z opilosti. Dechová zkouška byla negativní

Brno, 13. října 2012 (MEDIAFAX) - Během prvního volebního dne musela policie prověřit zdravotní stav jednoho z předsedů okrskové volební komise v Brně. Volič jej tam večer obvinil, že úřaduje opilý, řekl v sobotu policejní mluvčí Bohumil Malášek s tím, že dechová zkouška u nařčeného muže požití alkoholu neprokázala.

dechova_zkouska

První den voleb do Senátu a do zastupitelstev krajů se jinak podle Maláška odehrál bez narušení veřejného pořádku. Policisté na jižní Moravě v rámci speciálního bezpečnostního opatření v pátek odpoledne a podvečer nemuseli nikde v souvislosti s volbami zasahovat. Žádné mimořádnosti neznamenali policisté ani během noci, volební místnosti nikdo nenarušil a nikdo se o to ani nepokusil.

Jiří Nováček

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...