Policisté končí vyšetřování vraždy židenického místostarosty Vytopila

Brno, 27. července 2012 (MEDIAFAX) - Policie má kompletní spis v případu vraždy starosty Brna-Židenic Aleše Vytopila. V pátek to řekla krajská policejní mluvčí Petra Vedrová s tím, že jakmile se se spisem seznámí obvinění, předá jej policie na státní zastupitelství kvůli podání obžaloby.

vytopil250

"Máme kompletní výsledky expertíz a zkoumání z pachového střediska. Se spisem se musí seznámit obvinění. Jakmile se tak stane, předáme jej státnímu zastupitelství. Může to však trvat několik týdnů," uvedla Vedrová.

Vytopil zmizel loni 9. září. Naposledy jej svědci viděli v Mariánském údolí v brněnské městské části Líšeň poblíž restaurace U Raka a Eldorádo, kam přijel svým vozem VW Passat. Už v té době kriminalisté nevylučovali, že se politik mohl stát obětí blíže nespecifikovaného trestného činu.

Podezřelou dvojici zatkla policie 23. listopadu, o den později našla poškozenou a v zemi zakopanou mrtvolu politika v lese nedaleko Moravského Krumlova. Vražda podle policie nijak nesouvisela s politikou, jejím motivem měly být milostné vztahy.

Na konci listopadu skončili obvinění exmanželé Filip (37) a Radka O. (46) ve vazbě.

Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...