Brno hostí největší open source komunitní konferenci DevConf.cz 2023

Brno, 14. června 2023 – Brno bude hostit 15. ročník ve střední Evropě největší open source komunitní konference DevConf.cz 2023. Akce se uskuteční ve dnech 16. až 18. června na FIT VUT. Ve střední Evropě největší komunitní konference pro administrátory, vývojáře, uživatele a přispěvatele open source technologií a Linuxu DevConf.cz letos nabídne přes 200 přednášek, 40+ lightning talků, 25+ workshopů a 10+ meetupů v podání více než 150 přednášejících z celého světa.

open source

Na půdě Fakulty informačních technologií brněnského Vysokého učení technického účastníci nahlédnou pod pokličku vývoje open source projektů, dozví se více o budoucnosti různých technologií a setkají se s jejich vývojáři.

Nezávislá konference se koná pod záštitou společnosti Red Hat, předního poskytovatele řešení založených na open source technologiích, který v České republice provozuje své celosvětově největší výzkumné a vývojové centrum. Účastníkům každý den otevře několik souběžných tematických streamů s přednáškami, workshopy a meetupy. Hlavními tématy budou inovace, které umožňuje otevřený hybridní cloud, automatizace, bezpečnost, edge a inovativní technologie nejen pro automotive průmysl, představena bude řada úspěšných projektů s otevřeným zdrojovým kódem.

Vedle vzdělávacího programu nabídne konference i další interaktivní aktivity, jako setkání na 15 komunitních stáncích, online jógu nebo baristický kurz s ochutnávkou kávy pod vedením profesionálního baristy.

Konference proběhne v hybridním formátu a účast je zdarma.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...