V Olympii otevřela kavárna Starbucks

Brno, 23. prosince 2014 – V nákupním centru Olympia otevřela 19. prosince první pobočka kavárny Starbucks v Brně. Její interiér je inspirován konceptem tradičních kaváren a kombinuje klasickou atmosféru s moderní funkčností.

starbucks

„Otevřením kavárny v brněnské Olympii jsme velice potěšeni, protože se tak dostáváme blíže místním příznivcům naší kávy, kteří náš příchod netrpělivě očekávali. Jsme rádi, že po kavárnách v Praze a Ostravě je další lokalitou právě Brno a věříme, že zde budeme mít úspěch," uvedl Brian Aherne, regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a dodal: „Důležitou součástí filosofie Starbucks je podpora komunitních aktivit, proto jsme rádi, že můžeme navázat na spolupráci s Českým červeným křížem také v Brně a rozšířit tak naši úspěšnou součinnost s pražskou a ostravskou pobočkou."

Základní prvek interiéru tvoří dřevo doplněné o kovové prvky a grafické designy s kávovou tématikou umístěné na stěnách. Tato kombinace vytváří prostředí, které skvěle doplňuje a vyzdvihuje koncept tzv. třetího místa, jako místa mezi domovem a prací, kde můžete relaxovat, vychutnávat si svůj oblíbený nápoj či se setkávat s přáteli a obchodními partnery.

Kavárna se nachází v přízemí obchodního centra u vstupu od dětského hřiště a je rozdělena do dvou podlaží. Její kapacita činí 72 míst a otevírací doba je denně od 9 do 21:30 hodin. Zákazníky bude obsluhovat tým čítající 15 zaměstnanců. Stejně jako ve všech ostatních kavárnách Starbucks i v této budou mít hosté k dispozici bezplatné wifi připojení. Nabídka bude standardní jako v ostatních kavárnách v České republice.


Související články:

Komentáře 

 
-1 #2 Katka 2015-01-20 14:31
Musím souhlasit. Ceny jsou celkem vysoké. Jejich kafe si většinou dávám jen na dovolené, kdy si zakazuju přepočítávat "na naše".
 
 
-1 #1 Lucka Vol. 2015-01-16 14:01
Jejich kávu mám ráda, jejich ceny už méně :)
 
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN