Na Kamechách otevřelo nové zdravotní středisko

Brno, 27. února 2017 - Sídelní celek Kamechy, který je situován mezi městskou částí Bystrc a Žebětín, se stal v posledních letech vyhledávanou brněnskou adresou. V rámci občanské vybavenosti však tato lokalita dlouhodobě pokulhávala a její obyvatelé byli nuceni využívat zařízení v jiných částech Brna. O tom, že se situace mění k lepšímu, nejlépe vypovídá skutečnost, že zde vyrostlo nové Zdravotní středisko Kamechy.

nove zdravotnicke zdravotni stredisko kamechy

Moderní ambulantní zařízení nabízí několik specializací, lékárnu i vyhrazené parkování. Klienti nového střediska ocení zejména minimální objednací lhůty, tým odborníků se zahraničními zkušenostmi i stále otevřený příjem nových pacientů. Zdravotní středisko Kamechy na ulici Kavčí je snadno dostupné autem i MHD.

Nově otevřená ambulance nabízí vysoce odbornou zdravotní péči v oblasti urologie, diabetologie a endokrinologie. Předpokládá se, že jej budou využívat nejen zájemci přímo ze sídliště Kamechy, ale také ze spádových oblastí Bystrce, Žebětína a Kníniček, kde podobná zařízení chybí.

Dobrá dopravní dostupnost Zdravotního střediska Kamechy je zajištěna autobusovou linkou 52 a 54 ze zastávky Chvalovka. Možné je využít i tramvajovou linku číslo 1. Nejbližší tramvajovou zastávkou je stanice Bystrc – Ečerova. Při dopravě vlastním automobilem je možno využít rezervovaná parkovací stání pro pacienty.


Související články:

Komentáře 

 
+1 #1 krejzkova 2017-06-09 11:31
prosim telefoni cislo do ordinace pani dr.Orbanove,nemužu se dovolat dekuji.
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...