V Chovánku se uskuteční kontrolní den za účasti primátora, stavba vrcholí

Brno, 4. srpna 2011 - Ve čtvrtek 4. srpna 2011 se uskuteční za účasti primátora města Brna Romana Onderky kontrolní den výstavby dětského centra rodinného typu Chovánek, která byla zahájena v září loňského roku. V současné době zde probíhají závěrečné práce, jako jsou např. dokončování povrchů podlah, montáž svítidel, dokončování vnitřních obložek dveří a osazování dveřních křídel či montáž vestavěného nábytku.

miminko

Jde o investici z rozpočtu města ve výši 148,5 mil. Kč. Stavba vyrůstá na ulici Vejrostova v MČ Brno-Bystrc a bude ve tvaru písmene U s kapacitou pro šedesát dětí.

Současné objekty kojeneckého ústavu na Hlinkách a na ul. Voroněžské budou připraveny k odprodeji. Termín dokončení stavby je plánovaný na září 2011. S vlastním uvedením do provozu se počítá v prosinci 2011. Investice 148,5 mil. Kč je plně hrazena z rozpočtu města Brna, přičemž zhotovitelem akce je sdružení firem ŽSD, a. s., a Přemysl Veselý, stavební a inženýrská činnost s. r. o.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...