Ve Vaňkovce vykvete na oslavu svátku zamilovaných Edenová zahrada

Brno, 7. února 2022 – Od 7. do 28. února potrvají v brněnské Galerii Vaňkovka valentýnské oslavy. Pro návštěvníky zde bude připravena Edenová zahrada plná květin a poletujících prasátek. Patronkami akce se stanou sestry Monika a Natálie Bagárovy.

galerie vankovka edenova zahrada 2022

Instalaci Edenové zahrady naleznou návštěvníci nákupního centra na pódiu pod rotundou. Místo bude bohatě vyzdobeno květinami a uprostřed bude stát houpačka. Celý prostor poslouží zejména jako fotopoint, o což se postará přítomná hosteska. Po celé pasáži pak budou rozvěšena modrá létající prasátka, která jako symbol hojnosti, úspěchu a štěstí podtrhnou atmosféru ráje.

„Pro zájemce jsme si navíc připravili valentýnskou soutěž. Každý, kdo se v naší Edenové zahradě vyfotí, fotku nasdílí na Instagramu a označí na ní naše nákupní centrum, bude mít šanci získat 20 tisíc korun na nákupy ve Vaňkovce,“ láká na akci Tomáš Knop, ředitel Galerie Vaňkovka.

Vyzdobené pódium poslouží také jako kulisa pro reklamní klip, v němž se hlavních rolí ujmou sestry Bagárovy. Společně sehrají krátký příběh dvou bohyní odehrávající se v prostředí magické noční Vaňkovky. „Láska není jen romantický vztah mezi mužem a ženou. Má mnoho podob, a proto jsme se rozhodli jako patronky akce oslovit Moniku a Natálii Bagárovy, které mezi sebou sdílejí lásku sesterskou,“ upřesňuje symboliku Knop. Video bude uveřejněno přesně v den svatého Valentýna, tedy 14. února.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...