Olympia pořádá klubovou noc módy

Brno, 18. února - Nákupní a zábavní centrum Olympia pořádá vlastní módní klubovou noc v hudebním klubu Disco XXL. Event marketing centra tak nabral zcela nový směr. Vedle pravidelných jarních a podzimních módních přehlídek přímo v pasážích centra chystá letos Olympia svou vlastní klubovou noc, která spojí hudbu s módou pod názvem Olympia Fashion party v prostorách brněnského disco klubu XXL.

moda6


Kromě módní show s prezentací kolekcí vybraných značek a butiků sídlících v brněnské Olympii na návštěvníky čeká hudební a taneční párty, kde zahrají  čeští a slovenští DJs Leo Lycra, Bon Finix, Martin Hloch, Krypta, Charlie Clubber a b2b Laddy M. Největší hvězdou bude Michael Woods, jeden z nejúspěšnějších britských hudebníků. O taneční show se na akci postará slovenská taneční skupina Crazy crew, která vystupuje v Amnesii, nejznámějším klubu na ostrově Ibiza.

Účastníci mohou vyhrát zápůjčku legendárního auta Mini One na půl roku zdarma. Na party stačí vyzvednout tipovací lístek, odpovědět správně na otázku a odevzdat tipovací lístek v infostánku Olympie.

Olympia Brno poprvé ve své historii přichází za svými stávajícími i potenciálními zákazníky do specifického prostředí tanečního klubu. Tento krok chce posílit image oblíbeného centra kvalitních nákupů: „Snažíme se být nejen nákupním, ale také skutečně zábavním centrem, proto zde připravujeme akce z různých oblastí zájmů našich zákazníků. Máme tak už tady motoristické akce, wellness akce, kulturní představení. Nyní chceme zaujmout především mladou generaci, vyznavače moderního hudebního stylu, klubové kultury a taneční hudby. Chceme přijít do klubu za svými zákazníky,“ říká PR manažerka Olympia Monika Findoráková.

Vedení marketingu Olympie věří, že tímto specifickým marketingovým počinem osloví především skupinu zákazníků, tzv. „trendsetterů“ navštěvujících právě oblíbené taneční kluby. Celkově pak bude mít tato marketingová událost dopad především na mladého zákazníka Olympie ve věku do 30 let. “Například už jen tím, že vstup na hudební akci Olympia Fashion party je zdarma pro uživatele Facebooku registrované na události s názvem Olympia Fashion Party 2011!,“ dodává Findoráková.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...